Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам чип за Фиат Браво/Мареа/Купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам чип за Фиат Браво/Мареа/Купе

    Продавам чип от Фиат Купе 2.0 20в 147 коня. Компютъра е БОШ М 2.10.4: 0261204381 с версия на софтуера 1037355123. Чипа е от Италия, колата е вървяла много собре с него. Смяната на чипа е лесна. Който се инересува ще му обесня, а ако е и в региона на Велико Търново направо ще му го монтирам.Номерата на компютъра и на софтуера можете да ги видите на диагностиката в информацията за ISO кода се изпиват и те.Цена на чипа: 150 лв.За контакти: 0885545504 Николай
    O.E.Motorsport

    #2
    Сори за спама ама тоя чип може ли да се сложи на Браво 1.8 или не и колко ще дигне конете и разхода btw от севлиево съм на 30 мин съм от теб и имам интерес
    Икономията е майка на мизерията !

    Коментар


      #3
      yordang написа:
      Сори за спама ама тоя чип може ли да се сложи на Браво 1.8 или не и колко ще дигне конете и разхода btw от севлиево съм на 30 мин съм от теб и имам интерес
      Не. Този чип е само за този мотор и специално за този компютър. Просто е готов и го имам на памет готов записан.
      O.E.Motorsport

      Коментар


        #4
        Ъп за хубавия чип!
        O.E.Motorsport

        Коментар


          #5
          ъп
          O.E.Motorsport

          Коментар


            #6
            ъп
            O.E.Motorsport

            Коментар


              #7
              Пичове, чипа е много добър. Не е от тия дето се намираст свободно в интернет или в ebay. Чипа е направен добре и на тази цена е просто учудващо, че няма интерес. П.П. Софтуера може да се преправи и за друг хардуер (за другите компютри) за този мотор или за по-мощния.Уникално ниска цена за хубав чип! За такъв се взимат обикновено от 250 - 300 лв.
              O.E.Motorsport

              Коментар


                #8
                ъп
                O.E.Motorsport

                Коментар


                  #9
                  чип

                  Колега,ако ме изчакаш до 26.05.-/да взема заплата/,ще доида да ми го монтирашима ли значение ,че съм на газ?Отивам на работа сега,ако искаш ми звънни-0898625647
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    #10
                    По-добре е даже за газта. Обади се като си готов и ела ще го монтираме.
                    O.E.Motorsport

                    Коментар


                      #11
                      O.E.Motorsport

                      Коментар


                        #12
                        O.E.Motorsport

                        Коментар


                          #13
                          O.E.Motorsport

                          Коментар


                            #14
                            Вече имаме доволни колеги и от форума Има копирани още чипове. Цената е уникална по рода си за този чип! Не се колебайте колеги. Тези двойки могат и да тичат и да горят по-малко...
                            O.E.Motorsport

                            Коментар


                              #15
                              O.E.Motorsport

                              Коментар

                              Working...
                              X