Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 14ки 4х98 с гуми за 150лв !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 14ки 4х98 с гуми за 150лв !

    Така купих следните джанти от колегата "vldanov" но ми опират в кормилния накрайник(става въпрос за Чинкуеченто).Джантите са - 14 цола, 4х98 , Made in Italy , 6j и боядисани бели + гуми 175/65 предни и 185/60 задни.Търся бърза продажба че не ми вършат работа Гумите стават за един сезон, със и без тях цената е тази 150лв. 0887/39 35 34 Владо, с София се намират
    Прикачени файлове

    #2
    колега гумите как са
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      С какво ЕТ са джантите? Само джантите дават ли се, защото на мен ми трябват за други гуми?!
      "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

      Коментар


        #4
        Ако отпадне продажбата за добрич се нареждам аз
        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

        Коментар


          #5
          Продадоха ли се тези джанти какво става.И аз имам интерес ?
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            еее

            отиваш на отпадъци,дето има лади,вадиш двата барабана,бягаш на стругар да ти ги направи като фланци и си монтираш джантите с по-дълги болтове,естествено ,ако имаш желание и не си ги продал .А джантите са хубави.Поздрави

            Коментар


              #7
              за ал джанти

              колега какво направи с джантите ако не са продадени пиши да ги взема на момента
              Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
              ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
              DREAMS: SEDICI !!!

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕНИ - пътуват за Добрич

                Коментар


                  #9
                  Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                  Коментар

                  Working...
                  X