Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове с лупа ( чупени )

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фарове с лупа ( чупени )

    продавам 2 броя фарове с лупа съклата им са пукнати лупи рефлектори им перфектни може и бартер с един дясен здрав , а за цени не знам как вървят така че който иска и да казва колко пари му се дават.
    Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
    BMW E46 2.0i 150 HP

    #2
    Колега сложи някоя снимка.И просто ги продаваш или си търсиш здрави защото аз искам такива с лупа ама сложи някоя снимка ако можеш да видим за какво става на въпрос.Поздрави

    Коментар


      #3
      todor hgt написа:
      Колега сложи някоя снимка.И просто ги продаваш или си търсиш здрави защото аз искам такива с лупа ама сложи някоя снимка ако можеш да видим за какво става на въпрос.Поздрави
      Колега единия е само пукнат и карам даже с него а другия няма парченце от стъклото ако ти се занимава да сложеш матираните стъкла ще стане добре или да си намериш стъкла на мен ми трябва един десен по принцип пак с лупа
      Прикачени файлове
      Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
      BMW E46 2.0i 150 HP

      Коментар


        #4
        Щипките и всичко по захващането здраво ли е? Знаеш ли дали стъклата на рефлекторните и тези са еднакви, че имам едни рефлекторни и направо да прехвърля техните?

        Коментар


          #5
          GarrettT4 написа:
          Щипките и всичко по захващането здраво ли е? Знаеш ли дали стъклата на рефлекторните и тези са еднакви, че имам едни рефлекторни и направо да прехвърля техните?
          Табва да са еднакви но вече са обещани
          Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
          BMW E46 2.0i 150 HP

          Коментар

          Working...
          X