Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как е пътя до Триград?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как е пътя до Триград?

    Чудя се дали да не отида почивните дни до Триград.Някой има ли представа какво е състоянието на пътя до там.Не искам да си развалям разходката с дупките по пътищата.Поздрави.
    Bravo JTD 105 '98

    #2
    И аз това питам, че ми се очертава ходене натам другия месец.Дочух, че бил много тесен на места, за дупки - нека някой, минал от там, да си каже думата.

    Коментар


      #3
      По пътя дупки няма.На места наистина е много тесен, но настилката е хубава.Ето малко снимки, от лятото на 2008, но едва ли пътя се е разбил, като се има предвид слабия трафик.

      Коментар


        #4
        Благодаря колега.За съжаление прогнозите за времето ме изплашиха, а се оказа че времето не беше толкова лошо.Живот и здраве - лятото.Поздрави.
        Bravo JTD 105 '98

        Коментар


          #5
          Преди 10 дни минах по трасето от Батак надолу си е доста зле - дупки колкото искаш

          Коментар


            #6
            То не е от 10 дни а от години дупките между Батак и Доспат са чудесия, виждал съм ги лично.Аз се чудя има ли начин през Гоце Делчев да се мине и от там през Доспат за Триград. Някой знае ли как е настилката?За Кричим - Девин съм чувал, че е много зле, въпреки че е най-пряк, не ми се мисли за него.

            Коментар


              #7
              Моят маршрут беше Пловдив - Смолян (перфектен път, с изключение на разкопаните участъци на Пампорово) - Триград - Доспат - Гоце Делчев - Банско - Разлог - Благоевград и т.н.Навсякъде пътя си беше перфектен. Вярно, че за 2 години може да са се появили доста дупки.Направих бърза справка в бгмапс :-София - Батак - Триград - 233 км-София - Пловдив - Асеновград - Смолян - Триград - 280 км-София - Благоевград - Разлог - Гоце Делчев - Доспат - Триград - 287 км.Аз лично бих избрал пътя през Пловдив. Гарантирано, перфектен път навсякъде!

              Коментар


                #8
                Добре, това е оферта през Смолян, макар и там да има дупки на места, минавал съм по него и го знам, не е отвратителен.А от Смолян има два пътя до Триград, единият (северният) е през Пампорово, а южният минава близо до границата.По кой от двата си минал? Предполагам, че е южният, изглежда по-директен?

                Коментар


                  #9
                  Колеги, да знаете че Дяволското гърло е затворено за неопределено време поради спор за собственост. Така, че ако тръгвате натам, първо добре проучете дали са я отворили. Ето източника: http://piccolo.dir.bg/2010/05/13/news6380965.html
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    #10
                    fuoco написа:
                    Добре, това е оферта през Смолян, макар и там да има дупки на места, минавал съм по него и го знам, не е отвратителен.А от Смолян има два пътя до Триград, единият (северният) е през Пампорово, а южният минава близо до границата.По кой от двата си минал? Предполагам, че е южният, изглежда по-директен?
                    Ако идваш от Пловдив и нямаш работа в Смолян, направо завиваш на Пампорово в дясно и переш. Внимавай преди Пампорово участъка от около 5км е отвратителен, а точно около табелата има няколко големи трапа.
                    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                    Ex.Opel Astra

                    Коментар


                      #11
                      Дяволското гърло не е затворена, вчера бяхме там. Пътят дотам е по-добър, отколкото до Ягодинската пещера. Само непосредствено преди пещерата става тесен, колкото за един автомобил, а лошото е, че отгоре постоянно се спускат камиони, натоварени с дърва. Но преживяването си струва. Разбира се, не можехме да пропуснем и Ягодинската. По пътя към нея има участъци и без асфалт, на едно място има нещо като мостче, където се минава по две трупи вместо коловози. Но Фиата е бойна машина, минава отвсякъде. Пътят от Батак до Доспат наистина е лош, петдесетина километра ти се струват безкрайни, но като се открие гледката от височината над Доспат, забравяш за всички несгоди. Тези три дни, които бяхме там, ще останат незабравими - добре, че не послушахме дъждовните прогнози - изкарахме си чудесно и винаги бяхме преди, или след дъжда.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        z_sutrov написа:
                        fuoco написа:
                        Добре, това е оферта през Смолян, макар и там да има дупки на места, минавал съм по него и го знам, не е отвратителен.А от Смолян има два пътя до Триград, единият (северният) е през Пампорово, а южният минава близо до границата.По кой от двата си минал? Предполагам, че е южният, изглежда по-директен?
                        Ако идваш от Пловдив и нямаш работа в Смолян, направо завиваш на Пампорово в дясно и переш. Внимавай преди Пампорово участъка от около 5км е отвратителен, а точно около табелата има няколко големи трапа.
                        В Смолян съм.По Асеновград - Смолян са закърпени дупките, като повечето са били южно от Чепеларе, долу горе е приемливо.Предстои да видя как е настилката до Ягодина и Триград, ако стигне времето и за там.

                        Коментар


                          #13
                          fuoco написа:
                          В Смолян съм.По Асеновград - Смолян са закърпени дупките, като повечето са били южно от Чепеларе, долу горе е приемливо.Предстои да видя как е настилката до Ягодина и Триград, ако стигне времето и за там.
                          Ако ти стигне времето се отбий до Девин да пием по кафе.

                          Коментар


                            #14
                            Ок, пътя от Смолян до Ягодина е доста шарен, вече съм в Ягодина. Предстои да се посети пещерата по пешеходен маршрут, ще пиша и за това.Пътят до тук е на места много добър, но често е отрязан за асфалтиране, с повече внимание се стига.Колега, до Триград едва ли ще ида, но днес или утре сутринта мисля да мина през Девин, остави телефон на лс да ти звънна.

                            Коментар


                              #15
                              КОлегите са минали през Кричим - Девин, а други - през Доспат.Дупките са на ниво, оказа се, че вярно съм минал по най-добрия път - през Смолян.

                              Коментар

                              Working...
                              X