Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1.8

    Продавам си фиатката...искам да се кача малко по-високо...та fiat brava 1.8 16v, 115hp, 1996година, 98 000км, карал съм я около 3 000км, иначе е внесена от италия и е страшно запазена, има 2air bag, климатик, и там другите - серво и щуротии ГАРАЖНА, не 3000те хиляди дето е в бг, а 95000, то си и личи, няма грам ръжда; пълно автокасно валидно още повече от 6 месеца, лети те джанти са нови зимни гуми, а летните са goodyear, но забравих кой моделкато я взех съм сменил задължителни консумативи - накладки, ангренажен ремък, масла и филтригазова уретба няма, според мен не върви на бегачка цена на всичко 6900лвтел 0888 753 517 радоснимки на http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...&AlbumId=48544
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    брей, чак пък да няма никакъв интерес, не съм очаквал...колеги стегнете се малко, става дума да страшна кола, от всичките предлагани екстри няма кожа и CD, иначе има изход за cd-changer, в багажника
    Fiat Brava 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Е ти какъв интерес искаш за тия пари?!

      Коментар


        #4
        Само мога да кажа, че я веднъж се виждахме с колегата и че външно колата е страшно запазена
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          blader написа:
          Само мога да кажа, че я веднъж се виждахме с колегата и че външно колата е страшно запазена
          благодаря колега,искам да добавя, че който се позаинтересува да я види и от вътре изобщо няма да съжелява
          Fiat Brava 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Колега, знам че ти е мила колата - ама аз за 96-97 Брава се стягам да дам до към 5000-5200. Само чакам едни пари, и съм намерил клиент за Типото. Обаче твоята цена е жестока - няма такава. Виж по обявите - Брава ’96 - 4800-5600 в зависимостъ от състоянието и мотора. Даже дизели се намират до към 5500 - а ти 6900. Че за тия пари се взима 98-99! Вярно че ти е хубава колата - клима,млима, това...онова...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Колега, знам че ти е мила колата - ама аз за 96-97 Брава се стягам да дам до към 5000-5200. Само чакам едни пари, и съм намерил клиент за Типото. Обаче твоята цена е жестока - няма такава. Виж по обявите - Брава ’96 - 4800-5600 в зависимостъ от състоянието и мотора. Даже дизели се намират до към 5500 - а ти 6900. Че за тия пари се взима 98-99! Вярно че ти е хубава колата - клима,млима, това...онова...
              колега,даже с бърз поглед в mobile всеки ще ти каже, че за 5000-5200 може да си намериш брава с малък двигател и ако имаш късмет няма да дадеш огромна сума за да я вкаряш в порядъчен вид. от 6000 започват 1,8 и повечето са карани спортно и са на по 150 000км, при тях също ще трябва да вложиш доста пари за да стане годна(доста повече от 700-900лева каквато цена съм дал). аз ти говоря за кола, която ще караш дълго време без да пипаш нищо!разбира се има хора за всеки влак, и ти може би предпочиташ да платиш минимална първоначална цена и после да си тровиш живота....и после фиат имат лоша предница и незнам си каква електроника
              Fiat Brava 1.8 16V

              Коментар


                #8
                Колега, не искам да споря с теб, в никой случай.Ама твоето изявление означава че на Типото трябва да му искам поне 3500-3800 - като го знам в какво състояние е, с винетката, каското, гражданската, хубавите гуми, газовата, музиката и ...т.н. Тук става дума за пазар, търсене - предлагане. Ти говориш че си има хора за всеки влак - съгласен съм - аз съм търговец (това ми е работата) всеки ден продавам стоката с която работя, но повярвай ми - на тази цена ще предлагаш колицата ти доста дълго време без ефект. Аз в никой случай не искам да омаловажа нито качествата на колата ти, нито парите които си вложил в нея, но за съжаление това е тежката истина...Не се сърди - просто си говорим.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  наистина е такачовек трябва като си купи кола, доста време да я каразащото както в случая, ако реши да я продава ще е на голяма загубано пък, ако може да си го позволи защо не :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    абе то малко се разводни темата, ама не може да се сравнява, кола от битака с обслужена напълно кола. само консумативите са ~ 500 кинта, а ако се наложи и гуми да се сменяват, отиваме на 1000....и все пак на края пазара ще си каже думата!
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      Истината е, че накрая пазара ще си каже тежката дума. Непродадена кола рядко е останала.ОБАЧЕ - дали ще си купя колата на колегата или "некой напудрен таралясник" от битака - все ще си сменя ремъците, маслата и темподобни. Така че и тия 6900 не са 6900...
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар

                      Working...
                      X