Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ECU на Брава от 95та

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ECU на Брава от 95та

    На ЕКУто на моята бравя която е от Ноември 95та пише Tipo. Нормално ли е това или ЕКУто ми е сменяно...Още един признак може да е сменяно е че фиат коде имобилайзера не работи - колата пали и с обикновен ключ нищо че коде лампата не е изгаснала.
    Brava 1.6 16v

    #2
    1.6 16v 103hp, мисля че беше 182А4
    Brava 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      t_i_t_o написа:
      1.6 16v 103hp, мисля че беше 182А4
      Това Tipo може да е просто думата от италински за "тип, означение".
      Ама че съм глупав - прав си... ама от как вчера разбрах че е блъскана явно ме гони параноята - имам подозрения за всичко Моля някой модератор да изтрие темата че да не се излагам пред хората Иначе екуто си е каквото трябва - IAW 1AF...
      Brava 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Ама хич да не се притесняваш Тито, в България почти няма нов внос кола, която да не е блъскана.Справка цените на аналогични автомобилчета в мобилетата бг,де и италианския скаут.Читавото и неблъскано там върви при търговеца в евро, толкова колкото го купуваш в България в лева като крайна цена.Е как стават тези работи?
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Ама хич да не се притесняваш Тито, в България почти няма нов внос кола, която да не е блъскана.Справка цените на аналогични автомобилчета в мобилетата бг,де и италианския скаут.Читавото и неблъскано там върви при търговеца в евро, толкова колкото го купуваш в България в лева като крайна цена.Е как стават тези работи?
          то шанса да попаднеш на 10 годишна неблъскана кола клони почти до нула!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар

          Working...
          X