Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете на колега

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете на колега

    Моля за помощ всички. Днес ми откраднаха колата , но не Делтата а Рено Сафран. Моля всеки който може да памогне с нещо за помощ. Ако някой случайно го мерне да ми се обади на 0887693951. Белезите са му: Рег № С 3492 МК, тъмно зелен,
    Croma 2.0 ie
    www.italcars.org


    #2
    Лошата работа пусна ли я за издирване

    Коментар


      #3
      Разбира се. Колата беше в Драгалевци и крадците са тръгнали към Симеоново
      Croma 2.0 ie
      www.italcars.org

      Коментар


        #4
        Re: Помогнете на колега

        AFBWorld написа:
        Моля за помощ всички. Днес ми откраднаха колата , но не Делтата а Рено Сафран. Моля всеки който може да памогне с нещо за помощ. Ако някой случайно го мерне да ми се обади на 0887693951. Белезите са му: Рег № С 3492 МК, тъмно зелен,
        Господ ще ги накаже, не се притеснявай... Сафран най-голямото Рено ли беше, че ги бъркам моделите - Меган, Сафран... Ще се оглеждам за зелено такова... Каско нямаш ли?

        Коментар


          #5
          Да Сафран е най-голямото рено, но няма каско за съжаление.
          Croma 2.0 ie
          www.italcars.org

          Коментар


            #6
            Обикновенно незастрахованите коли ги връщат след откуп. На един приятел му вдигнаха БМВто преди 2 години/незастраховано/ звъннаха му за откуп....баща му вдигнал и им казал......"Карайте си го аз съм го прежалил"Най-добрия вариянт-да ти го намерят Ченгетата.Късмет!

            Коментар


              #7
              Съжалявам колега Обаче един съвет от мен-застраховай си колата друг пут!Аз моята съм я застраховал, но парите вече са си ми ги върнали обратно-при това само от леко спукана броня и разбита ключалка!Ако щат и да ми я крадат...Правя доста километри на ден из София,записах си регистрацията ти и се надявам да ти бъда полезен!ако не я разфасоват за части,има вероятност и да се намери,стискам ти палци за което!!!
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар

              Working...
              X