Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неделя - 16.04: предложение за среща с консултативна цел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неделя - 16.04: предложение за среща с консултативна цел

    Здравейте колеги.Питах се, може ли да предложа, тази неделя - 16.04 да се организира среща, на която да се отворят капаците, поогледат кой какво си има и по-знаещите да дадат на невежите като мен някои друг съвет Лично аз имам няколко наболели проблема, един познат поогледа Типото, каза ми горедолу какво и каде му трябва, ма бих искал някой с фиаткаджия да си каже мнението по-конкретноПредлагам за тази неделя, въпреки чеще е цветница, ма следващата е Великден, а по-следващата всеки знае каде ще е купона, а надали на някои тогава ще са с желание да се омажат с масло и калчица Та ако има ентусиасти да предложат няке местенце.

    #2
    Трябваше да дойдеш на предишното такова събиране. Аз лично съм доволен, научих доста от по-знаещите.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      тази неделя ще мина и аз ако има сбирка... че имам едни питания за едни датчици .. то верно че имам два датчика на кръст в колата ама единия като не работи и се нервя
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        geshabeli написа:
        Трябваше да дойдеш на предишното такова събиране. Аз лично съм доволен, научих доста от по-знаещите.
        Ми за мое много голямо съжаление, тогава точно Фичо беше обездвижен... А неразбиращ, само да дойда, да зяпам и да се опитам да обясня на някой какво му е точно, а то със сигурност не е едно (със сигурност почти вече съм убеден, че може да е съвсем друго), Съжалявам, ако на някой му се струва глупаво извинение По принцип съм схватлив, ма чак пък толкова още ме няма толкова с колите, че да помна съветите на всички

        Коментар


          #5
          Виж къде се събрахме миналия път, има и снимки: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5356и направо мини към тази тема за да се разбирам кой ще идва...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            bubachko написа:
            geshabeli написа:
            Трябваше да дойдеш на предишното такова събиране. Аз лично съм доволен, научих доста от по-знаещите.
            Ми за мое много голямо съжаление, тогава точно Фичо беше обездвижен... А неразбиращ, само да дойда, да зяпам и да се опитам да обясня на някой какво му е точно, а то със сгурност не е едно (със сигурност почти вече съм убеден, че може да е съвсем друго), Съжалявам, ако на някой му се струва глупаво извинение По принцип съм схватлив, ма чак пък толкова още ме няма толкова с колите, че да помна саветите на всички
            Ами аз съм също така. От двигатели малко разбирам, но по другото съм по-добре. Вече съм разглобил 80% от купето на тая кола И съм сигурен че и ти ще знаеш нещо дето е специфично за твоята кола.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              как да си докараме само 220в?някой има ли генератор?Аз има вече работеща Виза и Осцилоскоп (и незнам как се мери с него ), но са на 220в..................Майка ми живее във високия блок ама на 11етаж и няма как да се пусне кабел....А за такива случаи е много полезна тази виза_унискан.

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                1115 написа:
                как да си докараме само 220в?някой има ли генератор?Аз има вече работеща Виза и Осцилоскоп (и незнам как се мери с него ), но са на 220в..................Майка ми живее във високия блог ама на 11етаж и няма как да се пусне кабел....А за такива слуяаи е много полезна тази виза_унискан.
                Имам осцилоскоп на батерии.
                еййй ако го и вземеш ще си супер между другото смятам да дойда, само не разбрах от колко часа е? ако трябва мога да донеса удължители, но не знам от 11 етаж дали ще стигнат, мисля че ще стигне трябва да видя колко метрови са. ако не е неудобно все пак да се точни ток от жената а тази виза унискен за какво е
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  там съм.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Извинявам се, но Исул каде е Миналата среща след сточна гара ли кадето беше? Иначе срещата в неделя в 11 нали? Ако имам възможност ще дойда, няма проблем да взема лаптоп, ако трябва, само някой да вземе софтуер-а, че без него няма смисъл
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      Ще взема и аз да дойда.Може да се опитам да си сменя амортесьорите ако имам време.То е едно да се пише ,а друго да се види!
                      Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

                      Коментар


                        #12
                        Не,задните.Дано е по-добрия вариант.
                        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

                        Коментар


                          #13
                          За Visata - лаптопа трябва да е с дос или вин9х, освен това трябва да е с 2ком порта (което е проблема).Може да направим така - който иска диагностика да дойде примерно пред нас - Около Орлов мост и там ще си я направим. На 5 мин от сточна гара е. Ако някой има друга идея да казва.

                          Коментар


                            #14
                            В Неделя за 11ч. ли остава срещата?

                            Коментар


                              #15
                              spas4o написа:
                              В Неделя за 11ч. ли остава срещата?
                              ДА!
                              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                              Коментар

                              Working...
                              X