Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнение за фиат мареа TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнение за фиат мареа TD

    здравейте, за мое съжаление трябва да се разделя с любимото ми типо ( служеше ми безрезервно 4 години ). харесва ми ( на жена ми също ) фиат мареа weekend TD версията. ако някой има впечатления от този модел, ще съм благодарен да сподели мнението и впечатлението си от тази кола. говоря за версиите 1,9 и 2,4 TD. а също и на какви пари може да се вземе читава такава.благодаря преварително

    #2
    Re: мнение за фиат мареа TD

    Борислав написа:
    здравейте, за мое съжаление трябва да се разделя с любимото ми типо ( служеше ми безрезервно 4 години ). харесва ми ( на жена ми също ) фиат мареа weekend TD версията. ако някой има впечатления от този модел, ще съм благодарен да сподели мнението и впечатлението си от тази кола. говоря за версиите 1,9 и 2,4 TD. а също и на какви пари може да се вземе читава такава.благодаря преварително
    разрови из форума има писано доста, според мен ориентирай се към 1,9 мотора
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      мисля да се ориентирам към обикновенния дизел не към JTD. разликите в характеристиките са незначителни но в цените са големи, но ако ми попадне изгодно JTD няма да се замисля.преди малко ми предложиха Alfa 156 2,4 JTD / 150 к.с. / 2000 год. 10000 лв. с доставка до Варна от италия ( без мито ), митото е 2700 лв. кола мечта но много над бюджета ми

      Коментар

      Working...
      X