Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продават се:Пунто,Браво и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продават се:Пунто,Браво и др.

    Фиат Пунто 1997г, 1.2-75к.с. 116 000км, централно, ел, стъкла ,син металик 4 000 лвФиат Браво 1997г 1.9 ТД , 100 к.с. централно, ел. стъкла, климатик 6 100 лвРено Лагуна 2.0 агу , всички екстри без кожа 6000 лвРено Клио 3 700 лвГолф 3 1993г 1.8, 90 кс, 3 врати, климатик, ел. стъкла, централно, черен 4 900лвВсички автомобили са нов внос и е възможен лизингНамират се в София, кв Обеля, бул Ломско шосе , автокъщата между мивката и бензиностанция "Кристал"
    Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

    #2
    Има ли корупция при вноса на коли?

    Гамберо,Искам да те питам нещо за вноса на стари коли.Има ли корупция по митниците при вноса. Защото с новите данъци полето за измама е огромно. Една кола от 100 коня иска 1800 лв. данък. Но какво им пречи да я пишат, че е 50 коня и да скатаят данъка?Струва ми се, че автокъщите го правят този номер, защото иначе цените на колите ще станат недостижими. А сега примерно Темпра 1.8, която е 105 коня може да се намери за 3500 лв. нов внос. Ама ако само данъка е 1890, а транспорта - 800, излиза, че цената на колата заедно с печалбата е към 800 лв. Ако е взета ударена и е оправяна тук за още 100 лв. примерно, излиза, че се работи на 700 лв. общо цена плюс печалба. Като отчетем, че никой търговец няма да се занимава да внася ако не може да направи поне по 500 лв. на кола, излиза, че началната цена на колата е 200-300 лв. А за тия пари дори голям таралясник не можеш да вземеш. Едно нормално Типо е поне 300 евро. Струва ми се, че все пак се пести нещо от данъка на митницата и ми е интересно човек който е в бизнеса да ми кажа така ли е.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    Коментар


      #3
      И аз съм много навит, ако е възможно да взема Бравата, която е 103 коня, но с мито за под 100
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Специално за вноса от Италия не съм чул да се променя мощноста на колите с цел да се пести от митотоКолите пристигат с копие от оригиналния талон, а там е записана мощносттаВсе пак не съм много навътре в нещата
        Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

        Коментар

        Working...
        X