Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Уно на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Уно на части

    Съседа си удари уното и го продава на части.Фиат Уно-бензин29.06.1992 г.Хромово зелен цвят/поне така пише в талона/,с две врати-хечбек.Двигател 1000куб.Петстепенна скоростна кутия.Колата е ударена отпред в ляво.Като цяло е доста запазена и няма ръжди и някакви други удари,но от тоя има доста неща които не стават.За сега са свалени-заден мост,задни амортесьори,задни пружини,резервоар,задна броня-тези неща са здрави.За повече инфо на 0894694799 или на моя скайп че комшията няма :D /на 54 е /.До няколко дни ще я разглобим и ще пуснем цени на всичко което е здраво и става за ползване.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега трябва ми кората на багажника,но без бупки за тонколони.Ако може и цена да ми кажеш.

    Коментар


      #3
      със дупки е колега и е счупена на всичко отгоре-съжалявам

      Коментар


        #4
        стартера-продаден

        Коментар


          #5
          карбуратора е продаден

          Коментар


            #6
            Колега, дай цена за арматурното табло.
            Bravo 1,2 16V

            Коментар


              #7
              Фиат Уно-бензин29.06.1992 г.Хромово зелен цвят,с две врати-хечбек.Двигател 1000куб.Петстепенна скоростна кутия.Колата е ударена отпред в ляво-пред шофьора.Ск.кутия-30лв-счупено ухоКонзола педали-5лвСерво-10лвСп.помпа-10лвЛостчета за мигачи и чистачки-15лвЖила-10лвМоторче предна чистачка-10лвПредно рамо-5лвКората под предното стъкло-10лвПластмаси около волана-10лвКлюч запалване-15лвПепелник със запалка-10лвПепелник м-у седалките-5лвТабло уреди-25лвАрматурно табло-15лвКапак ангренаж-5лвПредно стъкло-30лвЗадни съкла с отварящи механизми-10лв/бр-15-дветеКонзолата за парното-с всички копчета-15лвМоторче парно-10лвПодкалник-5лвДинамо-15лвФар-пасажерски-20лвКазанче за чистачки-10лвРадиатор-15лвПерка радиатор-10лвБобина-10лвПолуоска дълга-10лвКаре-10лвГлавини-10лвСп.пакети-10лвДискове-10лвПреден мост-15лвЗаден мост с комплект барабани-25лвКиче-10лвДесен калник-10лвДясна врата -оборудвана-20лвЗадна врата-20лв-оборудванаЛост скорости-5лвСтопове-15лв/брНосачи-10лвЗадни амортесьори-15лв/брЗдна броня-15лвРезервоар-10лвДжанти-10лв/брСигурно съм забравил нещо-за повече инфо-0888634493 или на скайп veidar6666
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                делкото -продадено

                Коментар


                  #9
                  лявата врата-продадена

                  Коментар


                    #10
                    Колега дай снимка на кутията където е счупена и парчето там ли е ?

                    Коментар


                      #11
                      Колега, грешно попитах. Не става въпрос за арматурното табло а за таблото с уредите. Но цената от 25 лв която си дал, не мога да си позволя. На моето Уно не работи уреда за температурат на охлаждащата течност. Въпроса съм го решил като съм сложил отделен уред от лада монтиран в шофъорския топлообдухвач на парното и всичко си е о.к. Исках да си възстановя оригиналното табло но тази сума при решението, което съм направил ми идва в повече. Успех в продажбите, Колега.
                      Bravo 1,2 16V

                      Коментар


                        #12
                        П.П. Колега пропуснах да те питам за радиатора за хлаждането, в какво състояние е. имали течове и подлежи ли на коментар. Лека вечер.
                        Bravo 1,2 16V

                        Коментар


                          #13
                          ето я кутията колега-парчето е там,но както се вижда е засегнато от удара
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            снимки на таблото и на радиатора
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              скоростната кутия-продадена

                              Коментар

                              Working...
                              X