Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

    Може ли някой да ми каже от къде да намеря Ел.схема за Типо 1,4i.............................Вече имам цялата книга....................................Който проявява интерес да погледне на сл.адрес..........................http://www.doomshell.net/~stoma/e-bo...lides/001.html

    #2
    Имам я книгата сканирана на английски, но са големи като обем и не мога да ги постна тук. Ако имате идеи, предлагайте. Мога да пратя на мейл евентуално
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      Ами, за Porter говорех, но те доста си приличат.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #4
        Re: ЕЛ. СХЕМА ЗА ТИПО

        Mitko написа:
        rumen59 написа:
        Може ли някой да ми каже от къде да намеря Ел.схема за Типо 1,4i
        Има ги в ремонтната книга за Типо/Темпра. В Събота имам възможност да ги сканирам ако до тогава не се оправиш.
        Благодаря колега.Ще чакам да ми я изпратиш когато можеш.Нямам проблем по колата и не е спешно ,но се интересувам и искам да я имам.Ако има значение колата е произведена -1992год. 1,4 моноинжекция.-75 к.с

        Коментар


          #5
          ivjordan написа:
          Имам я книгата сканирана на английски, но са големи като обем и не мога да ги постна тук. Ако имате идеи, предлагайте. Мога да пратя на мейл евентуално
          Супер и аз искам.sluncho@fiat-bg.org
          Типо 1.6

          Коментар


            #6
            Имам книгата на бг. и сега я погледнах и в нея има 21 схеми. Ако ми поясниш какво точно ти трябва бих могъл да сканирам и да ти пратя.
            FIAT Tipo 1.4 Mi

            Коментар

            Working...
            X