Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продажба на автомобил в чужбина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продажба на автомобил в чужбина

    Някой правил ли е тази "гимнастика"?! Човека който иска да купи колата няма да идва лично, а ще изпрати спедитор да я вземе. Надявам се да се намери човек, който да ми помогне.

    #2
    Купувачът в ЕС ли е?Опиши малко по-подробно, мисля че мога да помогна.Ако искаш и на ЛС.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Re: Продажба на автомобил в чужбина

      5 GTT написа:
      Някой правил ли е тази "гимнастика"?! Човека който иска да купи колата няма да идва лично, а ще изпрати спедитор да я вземе. Надявам се да се намери човек, който да ми помогне.
      Колата да не е Рено 5ГТ ?....
      MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
      ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

      Коментар


        #4
        Да колата е Рено 5 ГТТ. Обаче се провали сделката. Човека искаше да праща спедитор, който да вземе колата без да идва да я вземе, но търговията се развали. Много се бях усъмнил в условията които ми се поставяха и добре, че се допитах до един мой човек в Г-я, който ми каза, че това е масова практика на измамници от северна Африка, които пращат спедитора след направен предварителен договор, а като дойде се оказва, че продавача трябва да плати транспорта уж после ще му се върнат парите. Колата отива във Франция, после купувача уж не харесва колата и не изплаща сумата. Продавача трябва да се бръкне още толкова за да му върнат колата. Чист рекет от черни африканци! Добре, че му поисках телефон за контакти и кода започва с 00225.....и т.н.

        Коментар


          #5
          Re: Продажба на автомобил в чужбина

          plamenHART написа:
          [Колата да не е Рено 5ГТ ?....
          П.П. С тебе май се познаваме от един друг форум?! :D

          Коментар


            #6
            Re: Продажба на автомобил в чужбина

            5 GTT написа:
            plamenHART написа:
            [Колата да не е Рено 5ГТ ?....
            П.П. С тебе май се познаваме от един друг форум?! :D
            ..и още съм там :D ..
            MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
            ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

            Коментар

            Working...
            X