Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра и Дедра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темпра и Дедра

    Интересно ми е какво мислите по въпроса за съпоставката между Фиат Темпра и Ланча Дедра. Лично според мен става дума за една и съща кола в стандартните модификации. Нямам в предвид турбо вариантите на Ланча. Но иначе като двигател, купе и екстри според мен са почти идентични.Аз карам Темпра 2.0. Като правих някои ремонти, се оказа, че някои от частите ми са от Дедра. Примерно като купувах накладки за спирачките, се оказа, че не стават, защото маханизмите ми са като на Дедра. И сложих накладки от Дедра. Изобщо тези коли са такава мешавица от части и модификации, че е трудно да се разделят.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    #2
    и топото е така скоростите ми са от дедра рейка от делта както и накладките

    Коментар


      #3
      че то на половинта ми чаркове пише Fiat Lancia..даже май са над 50%...разликата в видът и от тук нататък е въпрос на избор. но за препоръване според мен е ланча-та има някой малки глезотийки и екстрички от който направо ти се напълва душичката

      Коментар


        #4
        Двигателят на мойта Темпра на външен вид е 95% като на Дедрата на Мариобг......само въздушния филтър е на различно място..."моя е над гумата", а неговия си е на карбуратора.....задните ми спирачки са негови, беше ги купил за Дедрата, но в последствие се оказа че не му трябват.....едно към едно са двете коли, единствено не мога да се съглася че на външен вид /купе/ са идентични....има си разлики....

        Коментар


          #5
          "че то на половинта ми чаркове пише Fiat Lancia.. даже май са над 50%... "Потърси поне 1 на който да пише само FIAT ...При мен на които не пише FIAT LANCIA, пише MAGNETTI MARELLI :D :D :D

          Коментар

          Working...
          X