Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАМЕНЯМ: Оригинален К & N въздушен филтър....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЗАМЕНЯМ: Оригинален К & N въздушен филтър....

    ... с фактура от импас за пластмасовите въздуховоди към кутията на филтъра и самата кутия /разбира се здрави/ на фиат браво 2,0 20кл. мисля и от 1,8 литровите мотори става. телефон за контакти - 0896686489 - Теодор!п.п. нямах време вчера и малко ламерски пуснах темата...филтъра е конус /външен/, запазен е сравнително, нуждае се от почистване и омасляване евентуално!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    #2
    Май не са надобре нещата с конуса а Токич,вземи си реплейсмънт за кутията и ще е екстра и аз смених конуса с такъв.Ако мислиш че ти се е преебал дебитомера от него недей много да вярваш ма знам ли
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      Mury_Alfata написа:
      Май не са надобре нещата с конуса а Токич,вземи си реплейсмънт за кутията и ще е екстра и аз смених конуса с такъв.Ако мислиш че ти се е преебал дебитомера от него недей много да вярваш ма знам ли
      батенце, дебитомера ми се оказа здрав :D нещо звука взе да ми писва, и мисля леко да го променя с изпускателна с-ма. иначе диагностика във ванто не препоръчва да се бодват конуси, но не разбрах защо! поне при мен за половин година не са се проявили някакви проблеми!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        айде бре колеги.. никой ли не иска да си бодне хубаво конусче? май ще трябва да правя по-сложния вариант... да го продам и с парите при италианеца!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          Ами айде де :P
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар

          Working...
          X