Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся колонки за таблото на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся колонки за таблото на Пунто

    Т.е. намерил съм си това, което искам - не го намирам по магазините обаче. Знаете, че колонките в таблото са едни такива странни и има малко разнообразие от модели. Спрял съм се на XS-W3521 на Sony... виждали ли сте ги някъде из софийските магазини? Приемам на драго сърце и предложения за алтернативни модели, стига да се справят успешно със задълженията си и да ги има някъде по магазините.Благодаря предварително
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Тези в сайта на тояга гледал ли си ги:http://www.toyaga.org/bg/audio/?slav...=126иначе в техномаркет и технополис също има някакви модели...Някой ден и аз мисля да си подменям мойте, така че пиши като си вземеш какви/колко/от къде си взел
    Punto 1.1 SX 95г

    Коментар


      #3
      Колега, благодарско че ми показа модела на Alpine, наистина е супер. Вероятно точно него щях да си купя, но случайно намерих колонки BOSCHMANN за таблото и ме поблазни цената от 24 лв за двете. Лошото е, че въпреки че на кутията пише "препоръчителна мощност на усилвателя до 45W", аз ги издумквам още около половината на волумето на моето касетофонче (което е 4х50).Има и един модел на Hertz, на който отпред има нещо като тръба около мембраната, така че пасва по-добре в глездото, но пък цената е около 70 лв за чифт. Не се минавайте и с Magnat (50 лв)- пищялката стърчи много и колонката не стои хич добре.
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар

      Working...
      X