Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам прагове "Abarth"за Браво 100 лева !

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам прагове "Abarth"за Браво 100 лева !

    Колеги ако някой има интерес да пише....Цената на праговете е 130лв.Свалени са от Браво "Abarth" изпълнение. Очаквайте и още глезотий

    #2
    Колега интересува ме какъв цвят са,и кога мога да ги видя?!?
    In Racing We Trust...
    08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

    Коментар


      #3
      Колега праговете са супер....В черен цвят са праговете с емблемките на "Abarth" по тях.

      Коментар


        #4
        Иначе праговете са в мен и ако имаш интерес ще се разберем допълнително. Може да направим и коментар по цената...Както споменах по рано ще има още "Abarth" изпълнения...Очаквам в скоро време да имам в наличност-Предна броня,волан,скоростен лост и добавка за задна броня,също "Abarth"....В най-скоро време ще имам и снимки

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Имаш ЛС колега
            In Racing We Trust...
            08'Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V

            Коментар


              #7
              Праговете представляват ето това,мисля че сте запознати
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                H!GHSCORE написа:
                Праговете представляват ето това,мисля че сте запознати
                Колега как се поставят на щипки ли са или...

                Коментар


                  #9
                  Колеги праговете са истински "Abarth"....Както казах възможен е коментар по цената...не се срамувайте да питате ... Ако някой му трябва нещо "Abarth" изпълнение да пише...Оговарям на всякакви въпроси.

                  Коментар


                    #10
                    Колега тези специално бяха хванати с рапиди,по принцип не мисля че със щипки би се получило

                    Коментар


                      #11
                      Колеги променям цената на праговете на 100лв окончателна цена...без повече коментари по цената,последно цената е 100лв,още са в продажба

                      Коментар


                        #12
                        Колега имам запитване аз съм представител на Фиат Браво клуб Пловдив искам да направя запитване за 10 прага и 10 брони Абарт, да ми направиш някаква комплексна цена. Кажи от какъв материал са пластмаса,стъклопласт?Какво друго абарт имаш в наличност?

                        Коментар


                          #13
                          Abarth_sx написа:
                          Колега имам запитване аз съм представител на Фиат Браво клуб Пловдив искам да направя запитване за 10 прага и 10 брони Абарт, да ми направиш някаква комплексна цена. Кажи от какъв материал са пластмаса,стъклопласт?Какво друго абарт имаш в наличност?
                          да аз също
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            #14
                            Колега материала от който са изработени праговете,както и предна броня и задна добавка е стъклопласт...Колега виж сега как стоят нещата,въпроса е че имах само в наличност тези прагове и с 1000 зора ги продадох за смешната цена от 100 лева, искам да кажа че частите се вкарват директно от Италия...Днес дори нямах време да побликувам и другите обяви за останалите части който имах (предна броня,добавка за задната,както и волан,стелки и топка за скоростен лост)....Много бързо се "излапаха"...Просто колега незнам кога ще имам пълния комплект.....Относно цените колега,естествено че ще има голяма отстъпка...Зависи обаче и от състоянието на частите,понеже някой се свалят от коли,а други се закупуват отделно...Ако имате и други въпроси,на ваше разположение съм Поздрави

                            Коментар


                              #15
                              Значи сега имаш ли топка за скоростен лост, или я продаде?
                              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                              Коментар

                              Working...
                              X