Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни пружини H&R

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни пружини H&R

    Продавам предни спортни пружини H&R 29 976 VA , за Фиат Купе 2.0 16 Турбо са по каталог.Трябва да стават за всичко що е на платформа Типо.Свалят с 35мм,в добро състояние,цена 60лв,за контакти на лични или на 0887 973 821
    Прикачени файлове
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    #2
    Здрасти, чудя се дали ако сложа тези пружини на типото с джантите от делта/et27/ има вероятност да си обърна калниците :] Колко твърди са спрямо оригиналните
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      S.W.A.T. написа:
      Здрасти, чудя се дали ако сложа тези пружини на типото с джантите от делта/et27/ има вероятност да си обърна калниците :] Колко твърди са спрямо оригиналните
      Нямам представа колега Не съм ги слагал,изпаднаха ми ,но понеже не ми вършат работа ,а заемат място и реших да ги продам.П.П.Я дай една снимка на Типо-то с тези жанти
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Тука преди да ме блъсне комшото на паркинга :]
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #5
          Хм,би трябвало да нямащ проблеми,но така със завити гуми трудно може да се разбере как стои точно гумата в калника,а и ме съмнява при тебе да свали с 35мм колкото я дават,все пак 2.0 16 Турбо е по-тежък,а и самото Купе като цяло е по-тежко от Типо
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            Нагоре
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Ъп
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #8
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #9
                  Здрасти Иване, премери хубаво пружините, защото турбо купето имаше разлика с атмосферното не само в шенкелите но и в пружините и амортесьорите. Казвам го защото се опитах да сложа спортни пружини от 145-ца на Купе турбо и се оказа че пружините на Купето са с по-голям диаметър и пружините на алфата не влизаха в долния фланец на амортисьора. Просто ги примери за да не заблудиш несъзнателно някой. Успех

                  Коментар


                    #10
                    VET написа:
                    Здрасти Иване, премери хубаво пружините, защото турбо купето имаше разлика с атмосферното не само в шенкелите но и в пружините и амортесьорите. Казвам го защото се опитах да сложа спортни пружини от 145-ца на Купе турбо и се оказа че пружините на Купето са с по-голям диаметър и пружините на алфата не влизаха в долния фланец на амортисьора. Просто ги примери за да не заблудиш несъзнателно някой. Успех
                    Хм,за пръв път чувам да има подобен проблем.Да не би да говориш за 20 клапановото турбо?Аз досега не съм виждал разлика в диаметъра на пружините,само във височината и диамеъра на тела на всичко щое е Типо платформа Качвам снимки на пружините поставени на оригинални амортисьори от Фиат Купе 2.0 16,пасват идеално
                    Прикачени файлове
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      колега аз преди време ти писах ЛС получи ли го? относно пружините
                      Fiat Tipo 1.6

                      Коментар


                        #12
                        Italian написа:
                        колега аз преди време ти писах ЛС получи ли го? относно пружините
                        Имаш лично колега.
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          Пружините са продадени,ключ
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар

                          Working...
                          X