Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мигащи фарове?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мигащи фарове?

    Та забелязах онзи ден, когато гледах Формула 1, колата за сигурнос онзи мерцедес. Фаровете му един вид трептяха, незнам дали сте забелязвали? И не само там в много филми ФБР колите също са с такива фарове! Въпросът ми е, как се прави това? Продава ли се в БГ? и т.н. Ефекта е страшен
    "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
    дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
    Brava 1.4 12V

    #2
    Сещаш ли се с такива фарове какъв букет от актове ще събереш за една разходка по вечерно време Има едни допълнителни стопове към които има добавен и блиц ако можеш да го пъхнеш на мястото на габарита може и да се получи или си сложи вместо фарове дискотечни стробоскопи - това беше шега

    Коментар


      #3
      За какво са ти такива фарове? Нещо имаш предвид или...??
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        тва е готино но само като си спрял един вид като за габаритите, НО има едно голямо но колко мислиш че ще издържът тези фарове ??? ще се стопят релетата и ще изгорят фаровете. не си струва освен ако няма някаква хитрост но аз се сещам за варянт направи си сам, но не е никък оферта
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Това се нарича Блиц ефект. Устройството е електронно и наподобява това на светкавицата на фотоапарат, но с някой малки промени. Мисля че два големи кондензатора се редуваха на една ксенонова лампа ( специална ) .
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #6
            w

            ако си имате "илиенци" в Кърджали там ще има
            селото се оказа точно в града

            Коментар


              #7
              ХА ХА дам няма да се очудя ако има на илиенцо та има всекви глупости ако някой го направи да пише
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар


                #8
                Може да си сложиш мигащи светодиоди. Вярно е че няма да ти светята като фарове, но все пак ще мигат. Остава да посетиш някой магазин за електронни компоненти и да си избереш.

                Коментар


                  #9
                  daley написа:
                  Може да си сложиш мигащи светодиоди. Вярно е че няма да ти светята като фарове, но все пак ще мигат. Остава да посетиш някой магазин за електронни компоненти и да си избереш.
                  Бе то по жътва и светулки може да си сложи!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Mazgarev, просто ефекта от такива фарове ми харесва, затова питах дали някой е виждал такива в БГ.BlueStorm, къде може да се намерят такива кондензатори и ксенонова лампа? Какви цени варират?За съжаление в Кърджали нямаме Илианци! А за това "направи си сам"... абе хич ме няма в тоците и прочие Май, ще чакам да се появят светулките
                    "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
                    дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
                    Brava 1.4 12V

                    Коментар


                      #11
                      ))))))))))0 хехе стига някой да има идея как точно става, да каже , пък аз мога и да го направя, но да е добре обмислено че не ми се горят фарове )
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        ...

                        Коментар


                          #13
                          Аз си слагах такива блицове на една кола порано купих ги от илиенци непомна колко бяха май 7 лв. имат отгоре сини капутчета махаш ги и монтираш намястото на габаритите светват много яко вечерно време Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 те са си с реле само връзваш на единият габарит жицата и готово полиция не ме е спирала за тва даже от доло наколата имах неони което също е забранено в Бг
                          Cupra Fr

                          Коментар


                            #14
                            Сега до София ли трябва да ходя... А имат ли си някакво точно име тези блицове, щото мога да помоля един приятел да се метне до там, той учи в София!
                            "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
                            дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
                            Brava 1.4 12V

                            Коментар


                              #15
                              В илиянци на всяка бутка за тунинг ги продават да каже блицове за габарити и тва е
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X