Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За последен път подарявам това за Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За последен път подарявам това за Уно

    този път наистина ще ги хвърля в боклука- имам вътрешно огледало-като за без пари е става, имам пластмасата под волана, имам акумулатор-ще го допълня и ще го заредя предполагам ще свърши работа още около година, преди по-малко от 1 година излезе от 2 годишната си гаранция, крива джанта 13 /поправимо/, перфектна гума с перфектна джанта файерстоун 185 по спомени на около 2000 км да е абе чистак нова си е. айде някой дето има уно да дойде да ги отнесе само ми пречат а ми е съвестно да ги хвърля. мисля имах един мигач преден ама трябва да проверя. всичко го подарявам, само идеалната гума й искам 2 бири.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    ей забравих за уно стара маска говорим
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      провери за мигача,че моя е пукнатиначе за джантата с гумата също няма да ми е излишна
      FIAT Uno 45 FIRE

      Коментар


        #4
        а случайно да имаш кора за тавана на уно (за това от подписа ми трябва)?
        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

        Коментар


          #5
          ако на огледалото му е здрав механизма за настройка /не тва където да не те заслепяват ами където е на ябълка при другите коли/ може да ми го "увиеш "при таблото
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            stef написа:
            ако на огледалото му е здрав механизма за настройка /не тва където да не те заслепяват ами където е на ябълка при другите коли/ може да ми го "увиеш "при таблото
            :D абе не е здрав и хлопаше стъклото ама аз го заздравих с 1 кило тоалетна хартия вътре и сега не мърда, ама и механизма също не мърда ако ме разбра
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              ivo_red написа:
              провери за мигача,че моя е пукнатиначе за джантата с гумата също няма да ми е излишна
              ок ше видя след малко. заповядай да си ги вземеш живея в борово
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba84 написа:
                stef написа:
                ако на огледалото му е здрав механизма за настройка /не тва където да не те заслепяват ами където е на ябълка при другите коли/ може да ми го "увиеш "при таблото
                :D абе не е здрав и хлопаше стъклото ама аз го заздравих с 1 кило тоалетна хартия вътре и сега не мърда, ама и механизма също не мърда ако ме разбра
                значи е като моето най странното е че и аз така го излекувах ба.ти и съвпадението
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  stef написа:
                  pakumba84 написа:
                  stef написа:
                  ако на огледалото му е здрав механизма за настройка /не тва където да не те заслепяват ами където е на ябълка при другите коли/ може да ми го "увиеш "при таблото
                  :D абе не е здрав и хлопаше стъклото ама аз го заздравих с 1 кило тоалетна хартия вътре и сега не мърда, ама и механизма също не мърда ако ме разбра
                  значи е като моето най странното е че и аз така го излекувах ба.ти и съвпадението
                  ученото си е учено :P :D нали знаеш и в кенеф да го затвориш гладно няма да остане
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Избери си утре вида на бирите.И без туй май трябва да се виждаме за джанти.

                    Коментар


                      #11
                      heraldita написа:
                      а случайно да имаш кора за тавана на уно (за това от подписа ми трябва)?
                      нямам колега сори
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        ivo_red написа:
                        провери за мигача,че моя е пукнатиначе за джантата с гумата също няма да ми е излишна
                        сори пи4, ама нямам. извинявай, че те подведох изглежда съм го дал.обаче открих един карбуратор :D счупена му е ускорителната помпа, направо си я няма. подарък е, хайде бе колеги не мога да повярвам че няма навитаци. питайте буксус колко е доволен от подаръка-задна кора с колони елиспи някви си там и моторче за пръскалките. ама на него не му беше безплатно- закара ме от борово до центъра
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          ivo_red написа:
                          провери за мигача,че моя е пукнатиначе за джантата с гумата също няма да ми е излишна
                          сори пи4, ама нямам. извинявай, че те подведох изглежда съм го дал.обаче открих един карбуратор :D счупена му е ускорителната помпа, направо си я няма. подарък е, хайде бе колеги не мога да повярвам че няма навитаци. питайте буксус колко е доволен от подаръка-задна кора с колони елиспи някви си там и моторче за пръскалките. ама на него не му беше безплатно- закара ме от борово до центъра
                          на един колега му трябва точно ускорителна помпа за същото Уно, Жалко!Все пак ако на някой му се намира да свирка
                          FIAT Uno 45 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            ама на него не му беше безплатно- закара ме от борово до центъра
                            sorry за офтопика,ма и безплатно не бих се качил да ме вози буксус

                            Коментар


                              #15
                              sehnsucht написа:
                              ама на него не му беше безплатно- закара ме от борово до центъра
                              sorry за офтопика,ма и безплатно не бих се качил да ме вози буксус
                              абе има нещо такова :D
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X