Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи кръг на пистовия шампионат писта Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Първи кръг на пистовия шампионат писта Търново

    Нека тук да пишем за първият кръг на пистовия шампионат писта Търново,снимки впечатления,дискусий

    #2
    Re: Първи кръг на пистовия шампионат писта Търново

    Хубава тема колега,ама малко сме тия които наистина знаят какво да гледат и да правят.Ще видиш че темата ще остане с няколко поста(дано да не съм прав).На повечето им е по интересно кой е с по-голяма п....ка е и затуй седат в един раздел по-горе.Лично аз,както Ици и още няколко човека верни фенове на автомобилния спорт(не уличния) ще сме там и двата дена
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      За огромно съжаление аз няма да мога да съм там но се надявам вие да споделите,това е едно от малкото мероприятия които няма да мога да посетя

      Коментар


        #4
        естествено и аз съм там ако имате желание да се видим търсете ме около бяло пежо 205 с пернишка регистрация (за сажаление ланчията не можахме да я подготвим за търново) или званкаите 0895713861 стоян
        FIAT uno 1.0Fire 45hp

        Аск "Vromos"- Бургас

        Коментар


          #5
          заповядайте в нашия прекрасен и осеян с дупки любим град
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            #6
            bavarecaтова ли сте вие ?
            Прикачени файлове
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #7
              ето няколко снимки от днекса
              Прикачени файлове
              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

              Коментар


                #8
                Прикачени файлове
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #9
                  Естествено нямаше как да не се размине с инциденти в това дъждовно време.! Царски и Борисов си направиха едно голямо търкало. По неофициални данни Царски е в болница с начупени ребра! Цяло чудо било, че бил жив, защото отсякъл един стълб, който се бил забил в автомобила му! Естествено това е което се чува, защото не бях точно на мястото на инцидента.А това е лек инцидент от вчера http://www.vbox7.com/play:89d10d15PS. Ето и клипа от инцидента! http://vbox7.com/play:42289dfa и още един. http://www.vbox7.com/play:2b65cad2 http://vbox7.com/play:cfb025e7

                  Коментар


                    #10
                    Два дена ми стоя колата на паркинага на Домо.Има залепен стикер на форума и тайно се надявах някой да ме види. Механик съм на Маршавелов и през цялото време бях в бокса,около колата.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #11
                      бравооо хубави снимки
                      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                      FIAT BRAVO 1.8GT
                      FIAT BRAVO 1.9TD ex

                      Коментар


                        #12
                        Red Storm написа:
                        Два дена ми стоя колата на паркинага на Домо.Има залепен стикер на форума и тайно се надявах някой да ме види. Механик съм на Маршавелов и през цялото време бях в бокса,около колата.
                        Е ти чак сега ли се сети да пишеш,ако знехме че си там щяхме да се обадим.При положение че Кольо Паунов няма да стартира ич не си и помислих че може да си в Търново.Иначе много хубаво време в събота,оспорвани квалификации,голямо ходене по трасето да видим различни завои ,накрая в събота останахме без крака както се разбра днес сутринта има доста които няма да стартират и повечето са от Х1,Х2 и Е1,Е2(голямо объркване с тия групи дето ги пускат заедно,върви уцели кой коя група е ).За неделята,ами студ дъжд и вятър,те това беше времето което обаче не ни уплаши и стояхме до края.Много странно беше ,как се наредиха колите в първата група и след това доста автомобила бяха върнати ,в последствие се оказа че са недопуснати поради липсата на подходящи гуми за дъжд Все пак организатора си решава,от същото си изпати и Наско Божилов старши със Селиката,мого ми се искаше да я видя в действие след като вчера имаше проблеми,но уви.Маршавелов просто недостижим,показа на Бедини къде му е мястото тази година,т.е. за него.Освен това за приказките по различните форуми че аудито му било засилено до незнам си колко коня,ами просто се виждаше че няма силата която има ЕВО 10 -та на Коцето.Интересна борба между Любо Каменов и Св. Ковачев,като се намесваше и ладата купе.Денис и двата дена със сериозни проблеми в управлението на скоростната кутия,нашият градски Ивайло Христов с черната Лада турбо имаше няколко инфарктни момента на това мокро трасе,както се и оказа комбинацията задно+турбо мотор с над 240 коня + малки гуми по цолаж и ширина = на абсолютно нестоене на трасето.На тренировките в събота колата си вървеше и стоеше много добре,но на това мокро трасе неше ужасссс.За А и Н какво да се каже,неприятен инцидент,добре че няма жертви,по кадрите които има има в нета е трудно да се определи кой виновен и кой не.Поздравления за Искрен Маринов за това че победи и не остави никакъв шанс на Дунев въпреки отново подлите му номера които приложи.Май ще си намери майстора тоя сезон.В борбата при хондите нещо не можах да фана кой в коя група е,но младия наско Божилов определно натупа ветерана Стоян Апостолов и Росен Русев който според мен още не може да кара тая Хонда като хората.Добре си изкарахме,само да не беше това време днеска.П.П.Организацията лично за мене отново беше на ниво,за разлика от някои коментари в рали форума.
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          uBoy написа:
                          bavarecaтова ли сте вие ?
                          да точно ние сме а този клекналия 120 оки съм аз защо не се обадихте да се запознаем?
                          FIAT uno 1.0Fire 45hp

                          Аск "Vromos"- Бургас

                          Коментар


                            #14
                            Red Storm написа:
                            Два дена ми стоя колата на паркинага на Домо.Има залепен стикер на форума и тайно се надявах някой да ме види. Механик съм на Маршавелов и през цялото време бях в бокса,около колата.
                            сори батка но колата ти я видях в неделя сутринта като ходих да монтирам мокри гуми в камиончето.сега ако ми кажеш че ти беше с дядо Кольо при гумаджията ще се изям от яд защото с момчето което беше с него там си разменихме няколко думи за времето!
                            FIAT uno 1.0Fire 45hp

                            Аск "Vromos"- Бургас

                            Коментар


                              #15
                              Да,аз бях. А ти чакаше Бат Коце да монтира моите гуми и да ти качи мокри гуми на две джанти.
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар

                              Working...
                              X