Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лондон - далечен и (не)познат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лондон - далечен и (не)познат

    Очаквайте всеки момент пътеписа от едноседмичната екскурзия в Лондон.Засега - ето само малко снимки Ето и обещания ПЪТЕПИС. За съжаление, не можах да се преборя с кодировката, за да се чете, превключете на Unicode UTF-8...Ако някой може, да помага.

    #2
    Браво за екскурзията, от самолета са излезли най-хубави снимки.

    Коментар


      #3
      Re: Лондон - далечен и (не)познат

      Immortal написа:
      Очаквайте всеки момент пътеписа от едноседмичната екскурзия в Лондон.Засега - ето само малко снимки
      Цяло чудо е да се види в Кралството Lancia.А ти на каквса си уличил само.... мечта .....
      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
      I am in love with my cars

      Коментар


        #4
        Всъщност видях още една - един Ипсилон с италиански номера.На снимките може да се види и едно Браво с германски номера Иначе карат страшно много ФИАТ 500. Не са редки и другите фиатчета - най-вече Гранде Пунто, Браво (от старите), Марея... мернах и едно Купе.

        Коментар


          #5
          Англия

          Хубаво е човек да види други държави -стига да има въжможност де И на мен ми се ходи ама за друго -по работа Сигурно хубаво сте прекарали Гледаме много по MAP.google колко е хубаво особенно в Англия ,ФраницияТо Ланчията май е с Италянски №
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Аааа Дидо,нема се разберем така.Целия пътепис ми излиза на чингелица
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Unicode UTF-8
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                krasio_79bs написа:
                Аааа Дидо,нема се разберем така.Целия пътепис ми излиза на чингелица
                Отгоре съм написал - сменяш кодировката на страницата и си готов.Иначе се работи по въпроса да излиза нормално, ама днес май няма да стане, като гледам.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  krasio_79bs написа:
                  Аааа Дидо,нема се разберем така.Целия пътепис ми излиза на чингелица
                  Отгоре съм написал - сменяш кодировката на страницата и си готов.Иначе се работи по въпроса да излиза нормално, ама днес май няма да стане, като гледам.
                  То хубаво си написал,ама я обясни на индиянеца как става това.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Ми зависи от браузера и езика, на който ти е:при мен на Мозилата е Изглед -> Кодиране на знаците -> Уникод

                    Коментар


                      #11
                      Мерси за съвета.Стана работата
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #12
                        Браво за екскурзията и пътеписа.Проблемът с маймуницата е, че самият текст ти е записан с грешен енкодинг. Още една причина да не ползваш Open Office :P Ето ти го поправен П.С. Заради форума съм го разделил на две.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря, Влади!Замених всичко с твоята корекция, но ми се струва, че пак не бива работата.Аз знам, че е от опън Офиса, точно затова в момента тегля и слагам FrontPage под Виндовс, да видя дали ще мога да го конвертирам с него.П.П. Фронт-пейджа свърши работа.Край на проблема с кодировката.

                          Коментар


                            #14
                            Останаха ми очичките по оранжевата бета монте карло.

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Останаха ми очичките по оранжевата бета монте карло.
                              Жена ми каза, че като съм я видял, съм подскочил от радост. Аз не помня, но съм склонен да й се доверя На всичко отгоре, вътре по средната конзола имаше едни щракалки, които ме навеждат на мисълта, че и под капака е бая пипано...

                              Коментар

                              Working...
                              X