Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг

    Колеги незнам дали знаете този саит http://www.tuningfever.com/thumbnails.php?album=43 ако не го знаете определено има какво да се види приятно разглеждане


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    #2
    Сайта е много як!Само едно нещо не ми е ясно...защо не мога да намеря саитове с тунинг на Типо...Иначе тоя наистина е супер :D
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      ето ти и сайт за типо и за всички фиати http://www.lion-tuning.com/
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Е тоя го знам, но и там има много малко типовци...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Това е най-доброто Браво, имам ОГРОМНОТО желание и мойта да заприлича на тая

          Коментар


            #6
            bscsystem написа:
            Това е най-доброто Браво, имам ОГРОМНОТО желание и мойта да заприлича на тая
            Нищо не виждам
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              galinchooo написа:
              ето ти и сайт за типо и за всички фиати http://www.lion-tuning.com/
              Проблема с тия е разтоянието. имали колега от Варна да отиде до кооп.пазар ул. "Г. Бенковски" 79?Аз лично искам крило и тези за фаровете за Типо 93 нагоре.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                geshabeli написа:
                galinchooo написа:
                ето ти и саит за типо и за всички фиати http://www.lion-tuning.com/
                Проблема с тия е разтоянието. имали колега от Варна да отиде до кооп.пазар ул. "Г. Бенковски" 79?Аз лично искам крило и тези за фаровете за Типо 93 нагоре.
                Само мога да ви посъветвам при тези да не ходите. В една друга тема, преди поне 6 месеца обяснявах как собственика на фирмата ме убеждаваше, че неможе да направи едни тапи за джанти и как дори и тапите не могат да се преработят, давах му по 20 лв. на тапа за да ги преработи и той не пожела, е свърших си сам разботата с материали за 10-15 лв. и за 2 часа разбота с непрофесионални инструменти, а той можеше да ги направи за 30 минути. Също така бих казал, че тези снимки които са в сайта ги има и по други сайтове (чужди). Като заключение бих казал, че никога не бих отишъл да си правя тунинга там и то само като знам как е направена колата на собственика, особенно смешно изглежда кутииката РЕДБУЛЛ срязана на половина и възана с тел на долната част на бронята

                Коментар


                  #9
                  Аз искам някой ако минава от там да провери цена на тия неща и ако са такива на вид и цените са каквито ги дават на сайта - да пращат по куриер и да ги получавам. Аз тук ще си ги дооправя.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Ауу, ама тва фирмата на Веско ли е?!Отзивите от него винаги са били меко казано плачевни.Аз лично не бих си взел нищо от него..
                    Настоящата - Ford Focus ST
                    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                    Франкенщайн - R.I.P.
                    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                    Коментар


                      #11
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Добре, убедихте ме че е лайно!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Selqatin написа:
                        bscsystem написа:
                        Това е най-доброто Браво, имам ОГРОМНОТО желание и моита да заприлича на тая
                        Нищо не виждам
                        Ето ти ги и трите дето ги сънувам вече,. искааам такава пластмаса....брррр[img][/img]

                        Коментар


                          #13
                          Колата на Веско е уникална смесица от селски тунинг и липса на всякакво разбиране за естетика! А за продуктите му - тънко фибростъкло със по малко стъкломат и повечко епоксидна смола - турска разбира се! Така че стойте по -далече! Запленен от идеята с РедБул-а, смятам да си сложа на моята броня кофичка от кисело мляко На Баба, какво мислите?

                          Коментар


                            #14
                            Аз съм на близо до магазина на Веско(Дявола му викат, като на мутра). Обаче да влаза там и да дам пари в ръката на продавачката му няма да стане!! Тоя е най-гнусното подобие на "тунинг"-"""""майстор""""", което съм виждал!!! Работниците му са супер чобани, които не могат да говорят български, работят в едно затворено хале(!!!!) без вентилация, никой от тях няма и наченки на мозък в главата си и работят за смешни пари. Какво да излезе от ръцете им??? И лъже като за световно тоя Веско!! А ако само видите продукти по колите...ех къде остана емотикона, дето повръща!!!!

                            Коментар

                            Working...
                            X