Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинално радио за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинално радио за Браво

    Днес на Ал.Невски попитах Тони за моето радио./само той беше и едно учтиво момче Еньо/То е оригинално на Браво но слабия модел-дето не може да управлиава чейджър.Имам два въпроса.1.Касетата-ривърз ли е, защото моята не иска да свири и трябва ръчно да я вадя и пак слагам. 2.Радиота не се спира на всички станции, като ги търси а само на няколко. Проверих антената и хода на жицата-мисля, че прави добър контакт с радиото.Моля ако някой има мнение по въпроса да пише.В този дух ако не се оправи това радио мисля да си купя ново, но пък този оригинален дизайн ме привлича.За друго трява преходник и пр.Между впрочем може ли да се намери радио-оригинално за Браво но до 40- 50- лева, че иначе има нови,но стандартно-естафски :D а не за БРАВО д-р Бари

    #2
    Оригинално радио за Браво

    Колега, аз имам такова оригинално радио и съм го пуснал за продаване. Пуснал съм го на 50лв. Ако искаш мога да ти го продам.
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    Коментар


      #3
      Имам същото радио и когато задържиш един от бутоните за търсене се появява едно DX на дисплея.Тогава се спира на почти всички станции.Мисля че няма autoreverse.А някой знае ли колко вата е това чудо?
      Bravo 1.6 16v 96г

      Коментар


        #4
        Za Pesho

        Приятелю,има ли ревърз?По новият модел /като на Тони/ който управлва чейнджър/но не ме интересува това/ изписва и имената на станцйте и има на касетата ривърз.Твойто такова ли е? или като моя?Днес един приятел обеща да го погледне да види какво ще каже и ще пиша в сайтаБ

        Коментар


          #5
          Когато задържиш бутона за търсене и се появи DX тунера минава в чуствителен режим на търсене и спира на всеки засечен сигнал. А в града /Сф/ би трябвало да засичаш всичко без DX. Провери си антената. Reverse няма. Абе с две думи много е орязано. И аз си търся такова с changer control оригинално ама...

          Коментар


            #6
            И мойто беше от този модел без RDS без AutoReverse и тн. Пропускаше доста радиостанции ако не задържа копчето за да излезе DX. И на двата фиата ми е така. На моя го разкарах щото нито Changer можеш да сложиш, а и с тези кадсетки. Сложих си Mp3ката от старата колица. На баща ми още му скрибуца фабричното...много било красиво така Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

            Коментар


              #7
              Колега, що не пуснеш една снимчица за да видиме как е с мп3 плеара. Навътре ли е вдлъбнато? На мойто нещо почнаха да му прекъсват предните две колони, и се чудя кво да правя? Сигурно е нещо от усилвателя. Аз когато искам да слушам дискове си го връзвам към дискмена.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Не е лоша гледка. Мойто от миналото лято няма и касетофон защото в най голямата жега пъхнах касета вътре и повече не иска да излезе от там механиката се беше размекнала. НЕ СЛАГАЙТЕ КАСЕТА В ЖЕГАТА!!! С доста крути мерки я изкарах и вече не работи пъхнал съм едно картонче за да свири радиото. Тук в Пловдив не можах да си намеря адаптер за таблото и така си остана. Купих си CD и вече сумати време стои ей така.
                  Почиствам пътни знаци.

                  Коментар


                    #10
                    Като имам впредвид,че на познат три пъти му разбиват Bravo-то за касетофона-не оригиналния,не знам дали си струва да си го продаваш,може да ти писне да ти трошат колата наркоманчетата и да си върнеш фабричния.То и аз ще си слагам касетофон с mp3 така че немисля да го продавам.
                    Brava JTD ELX
                    105 к.с.99"

                    Коментар


                      #11
                      Някъде в София може ли да се намери адаптер за нормален касетофон.

                      Коментар


                        #12
                        21 лв го взех от АлексанърАуто

                        Коментар


                          #13
                          Адаптери има също и в "АВИТЕЛ" на "Цар Борис" 02 9520646
                          FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
                          FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

                          Коментар


                            #14
                            Момчил написа:
                            Адаптери има също и в "АВИТЕЛ" на "Цар Борис" 02 9520646
                            Един приятел си взе от там, само че му взеха 35 или 40лв май казваше

                            Коментар


                              #15
                              Re: Оригинално радио за Браво

                              Pesho написа:
                              Колега, аз имам такова оригинално радио и съм го пуснал за продаване. Пуснал съм го на 50лв. Ако искаш мога да ти го продам.
                              Колега, това за което говориш с RDS-a ли е и със CD changer контрола?Ако да - имаш ли го все още?
                              Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                              Коментар

                              Working...
                              X