Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам типо 1,4 i.e. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам типо 1,4 i.e. на части

    здравейте колеги,след неуспешен опит да си продам типото цяло, реших да го продам на части.Поне мога да помогна на някой от вас.Нямам на идея да забогатея от колицата,просто искам да си помогна с някой лев че имам да вращам пари.И така ....типото е 89-та с 1.4 мотор който е в перфектно състояние скоросната не ми е правила никога проблеми,всичко по ходовата част е здраво(тя все още се движи),моното е сменено но не е от фиат(бош е...от 1.8 е).Има метални 13-ки с нови зимни гуми(4бр).Предния капак е със заборник(изпъкнал по средата),5-тата врата е без отвора за номера(заравнена) с крила 2бр и ел машинка за отключване.С дигитално табло е но ми правеше номера гъдинката,светваше цялото (може да е слаба маса).Всси4ко си е на мястото с изключение на брони и кора на тавана.Има шибидах.Фаровете и водния радиатор са чисто нови.Пружините са червени ,предните допълнително резнати с по една витка(не опират в подкалника с гуми 195/55/15).Много мога да пиша колеги но няма смисал ако някой се интересува от нещо нека ми пише тук или на ivo_benz@abv.bg,а за по големи подробности оставям и телефони 0898480559 или 0879480558.снимки мога да пращам на скайп,моят е geri_i_ivo-benz.Иначе колата има снимка с колата на Живко( ///// )(ЖИВКА) :D в темата за тунинг(мисля).

    #2
    Колега писах ти на скайпа но не отговаряш,сигурно не си на пц-то.Ако неможеш да качиш тук снимки на колата прати ми снимки на wpier@abv.bg Отсекъде да я разгледам.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Прати снимки и на мен колега. Ще съм ти благодарен.
      Bravo 1,2 16V

      Коментар


        #4
        Извинявай забравих да напиша email. zlkkolew@abv.bg
        Bravo 1,2 16V

        Коментар


          #5
          продадени до сега:педна и задна бронякората на таванапредно стъклозаден десен калник

          Коментар


            #6
            Ето снимка за сега - лявото типо.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              мерси за садеиствието колега

              Коментар


                #8
                up

                Коментар


                  #9
                  Може ли да пратиш на лично снимки на спойлерчето/крилото (горното) , ако още го има И някаква цена Мерси предварително.
                  Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                  Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                  Коментар


                    #10
                    стойката на акумулатора цена?
                    alfa 164 2.0ts .fiat tipo 2.0Т 16v

                    Коментар


                      #11
                      продавам типо 1,4 i.e. на части

                      Предната броня с халогените ли я продаде? т.е. имаш ли халогени?
                      Bravo 1,2 16V

                      Коментар


                        #12
                        :D

                        Коментар


                          #13
                          На ЛС цена за крилцето-горното?
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #14
                            Типото изглежда много добре! Жалкото е ,че трябва да го продаваш Малко останаха такива...
                            Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

                            ИВО

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X