Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15-ки momo,може бартер за други 15-ки !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15-ки momo,може бартер за други 15-ки !!

    Колеги днес си сложих 15-ките да ги видя как ще седят.Джантите са momo 7j ет30 с гуми 195/55/15Сега на мръкнало ги слагах,че нали все нямам време.Покарах я,малко ми е твърдичко,ама може да се преживее.Най-разочарован останах като видях отзад как седят,има много малко място до калника и с 5 човека ще закачат според мен на 100%.Отпред са добре.Не съм сложил гуми на 50,защото ще вози доста твърдо.Голям мерак ми бяха тези 15-ки,ама май нещата отиват на бартер.Вижте на снимките за какво говоря.Утре ще кача 4-ма колеги в работата и ще видим как ще е,ама ще закача според мен.Много са изнесени джантите .Ако има някой с типо с такива параметри на гумите и жантите нека сподели дали му закача с повече хора.п.п.Моля модераторите да не ми трият темата,утре ще кажа със сигурност дали ще ги пускам на бартер.Пуснах темата с снимки за да видят евентуалните заинтересовани как стоят и да събера мнения за това,ако закачат с какво мога да ги заменя.Ето и снимките:Джантите седят уникално на колата и отдалече борда блести в тъмното,а дори не е мит и полиран.Немога да си намеря място от яд че ще закачат.Евентуално ако закачат ще търся бартер пак за 15 ама 6J максимум и с по голямо ET,бартерите за джанти от браво HGT не ги приемам просто защото ми грознеят.(лично мнение)Ако някой има нека сподели снимки на типовци с жанти от купе примерно или някви други по масови на фиат.п.п.Не съм със спортно окачване на снимките,въпреки че имам налично такова,но май ще отиде на пазара и то.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    Никой ли никога не е карал типо с такива параметри на гумите и жантите,за да ми каже дали закачат?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Какво ще кажеш за тия?
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        /////Колега утре ще кажа със сигурност дали ги пускам на бартер.Кажи ми J и ET на твойте,не са лоши.п.п. Умишлено ли си си повдигал отзад колата,доста висока ми изглежда!
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          5.5J ET43. Мисля, че с твоите гуми ще заспят точно, защото този размер гуми го дават за марея и джантите са от марея. Моите в момента са 185/55 R15.Колата не съм я вдигал - така си е оригинално, без да съм сменял нищо - незнам защо.

          Коментар


            #6
            Междудругото джантите са купувани от Варна,бяха на Лада.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              колега интересуваме само джантите продаваш ли ги
              Fiat Coupe 1.8 16V
              Fabbrica Italiana Automobili Torino

              Коментар


                #8
                GODSMACK` написа:
                колега интересуваме само джантите продаваш ли ги
                Не колега не се продават засега.п.п.Джантите с гумите,НЕ опират никъде,днес ги пробвахме на сериозен напън.Офертата за бартера отпада за моя радост.Много си ми харесва как стоят.Даже спортно окачване неми е нужно.Ще преправя по касно темата,да пусна спортното окачване което имам за продажба или бартер за гуми.Това е засега.Моля темата да не бъде заключвана.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  а от спортното окачване ме интересува имаш ли предни пружини (спортни) червени
                  Fiat Coupe 1.8 16V
                  Fabbrica Italiana Automobili Torino

                  Коментар


                    #10
                    GODSMACK` написа:
                    а от спортното окачване ме интересува имаш ли предни пружини (спортни) червени
                    Веднага ти пускам снимка,принципно имам едни задни червени и 2 комплекта предни червени пружини.Ся щи пусна снимки на едните предни да ги видиш.Свалят с доста но незнам с колко,не съм ги слагал още.Ето ги:Това са едните предни,сега ще потърся снимки на другите.
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар

                    Working...
                    X