Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Атомобилни волани

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Атомобилни волани

    Продаваме богата гама от Автомобилни волани на доста добри цени Могат да станат за всички коли, просто трябва да кажете за каква кола е, има значение само главинката (която е в цената )

    #2
    Каде мога да видя тези воланчета/на живо имам впредвид, рагледах ги на сайта/та да придобия по-ясна представа. Аз определено си харесах и цените са добри.

    Коментар


      #3
      Ами в наличност ги нямаме , внасяме го директно от чужбина. Но гарантираме за качеството . Все пак сега сме в началото, но мисля че цените са доста добри.

      Коментар


        #4
        Turbo написа:
        Ами в наличност ги нямаме , внасяме го директно от чужбина. Но гарантираме за качеството . Все пак сега сме в началото, но мисля че цените са доста добри.
        И аз ги видях, изглеждат готино, а можете ли да ми кажете някакви размери, с какъв диаметър са? Има едни подобни на Илиенци, за същите ли става въпрос, или тия са други? Щот имам оферта за горе-долу тия пари да си облицовам волана в кожа, и се чудя кое да избера...

        Коментар


          #5
          Тези, които са с три спици диаметъра им е 320. А тези които са с четири - 360 Ти все пак си прецени добре кое да избереш

          Коментар


            #6
            Ako izkam da si poracham imam fiat uno kak shte go napravim? Niakoi ot mk-11,ek-28 ilid-30/1 i ako mojete da mi pratite po golemi snimki i kakva e razlikata mejdu tia 3 modela !!!! 10x rosen_h@gbg.bg
            Ако искам да си поръчам, имам Фиат Уно, как ще го направим ? Някой от мк-11, ек-28 или д-30/1 и ако можете да ми пратите по-големи снимки и каква е разликата между тия 3 модела . 10х rosen_h@gbg.bgСледващия ти пост на латиница ще бъде изтрит!
            PUNTO TURBO

            Коментар


              #7
              На сайта са дадени тези Телефони: 088/ 9876 442, 088/ 8785 890

              Коментар


                #8
                Разликата м-у ЕК-28 и D-30/1 е, че единия е с по-тъмна кожа. А МК-11 има повече извивки за пръстите (вгледай се добре и ще видиш). Аз лично сложих на Уно (75 к.с.) М-13 и стой перфектно. Ако решеш нещо се обади: 0888/ 785-890 (0889/876-442) или на e-mail: sp_skorost@abv.bg

                Коментар


                  #9
                  Ето един от воланите на живо Това е М-13П.С. Кво ша кажете за мойто Уно.

                  Коментар


                    #10
                    Джантите вижте сами, а гумите:отпред - 195/50/15 Мишлен Пилот отзад - 195/50/15 Пирели

                    Коментар


                      #11
                      хгх

                      .йййййй

                      Коментар

                      Working...
                      X