Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Златен Меркурий" / -

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Златен Меркурий" / -

    Ходих при тях с Крома 2.0 карбуратор.Колата уж беше наред, но за 20-тина километра само. Шпилките на карбуратора които държат капака му бяха развити напълно и щяха да паднат (в интерес на истината още когато я купих колата - една шпилка просто липсваше).Сега сложих нови шпилки но няма да отида пак при тия на реглаж. Дадоха ми 2 месеца "гаранция" ... за какво ми е - да ходя през ден да ми говорят глупости само и да виждам че не са пипали нищо ли ??? За пореден път ще трябва сам да се оправям, писна ми от "сервизи" и "майстори".

    #2
    Здравей Колега,Съжалявам, че толкова късно попадам на твоето мнение за сервиза ни и определено съм много разочарован. Казвам се Наско и аз съм създал този сервиз. Около десет години се трудя усилено за да създам добро име, но както се вижда никой не е застрахован от проблеми. Относно твоя проблем с автомобила ти бих искал да ти кажа, че гаранцията не е измислена просто ей така. Тя се дава по две много важни причини: 1. За да може клиента да получи качествено обслужване и дори след някакъв кратък приод от време / гаранцията е два месеца или 2000 км/, ако има някакъв проблем или нещо за донастройване, клиента да се върне отново при нас, а не да ходи на поредната диагностика за която трябва да плати. Случва се отвреме на време да се налага допълнителна настройка, защото двигателя не е работил добре, клапаните и цилиндрите са с нагар и това оказва влияние на добрата работа. Необходимо е определено време за да може всичко да си дойде намясто. 2. За да мога аз да знам колко добре съм си свършил работа. Това е важно за мен, защото ако не си свършил добре работа значи нещо трябва да се промени - или в отношението ми към клиента или в качеството ми на работа. Но как аз мога да знам колко добре съм си свършил работата ако клиента не желае да дойде и да ми го каже в очите. Да има проблеми, които се откриват трудно, но във всички случай на клиента трябва да му бъде обяснено за какво става въпрос. Така, че моля уважавайте хората, които се трудят автомобилите ви да бъдат наред. Не винаги парите стоят на първо място.

    Коментар


      #3
      Вярно, че 3 години е доста време за отговор.Както е вярно че "професионалистите" в сервиза просто закърпиха нещата. С цялото ми уважение - но си оправих проблемите сам. Посочете ми причина да отида пак в подобен сервиз ? За мен решение което трае едва 20км пробег е най-обикновено замазване на очите на клиент. След като сте били неспособни на нещо по-добро, за какво качество изобщо говорим...

      Коментар


        #4
        Съжалявам че толкова рядко влизам въвъ форума и закъснявам сотговорите. Но все пак колите които карате могат да се прецакат и много по скоро от 20 километра. Да не говорим, че момчетата, като вас които много разбират излизат от сервиза решават, че автомобила им не е добре направен и започват да въртят винчета наляво и надясно без да знаят за каво става въпрос. Второ - ти сам казваш, че карбуратора ти е бил направен добре, поне в началото. Не допускаш ли че може да има някаква друга причина за проблемите ти. А какво точно е правено по карбуратора ти, за какво точно имаш гаранция? Отварян ли е карбуратора или не? Ако не е отварян и въобще не се е наложило да бъде отварян, за което съответно не са ти взети и пари, как можеш да твърдиш че майстора е виновен за това че са ти се развили винтовете на капака? Много е лесно приятелю да плюеш по някого. На нас българите това ни се удава най - добре. Опитайсе да помислиш имаш ли основание да го правиш.

        Коментар

        Working...
        X