Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 15" 6j 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 15" 6j 4х98

    Джантите са от алфа и имат леки надрасквания по тях, но не са удряни заваряни и разни такива, ибщо взето са в добро състояние, не са карани в България. Цена 200лв без гуми. Или бартер за такива от фиат 15" с доплащане от моя страна или някакви други 15ски.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Здравей. С какво ЕТ са джантите и даваш ли само 2 от тях?
      "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

      Коментар


        #4
        Ет немога да кажа точно, защото не съм го гледал то е стандартно за тези завдоските мисля, но ако си сериозно заинтересуван ще погледна/на село в гаража са ми/. А за 2 няма смисал да ги продавам по 2, защото другите 2 няма какво да ги правя. Намери някой др да търси 2 и ги вземете заендо, се пак са на 200 лв 15". Поздрави

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

            Коментар


              #7
              Re: Джанти 15" 6j 4х98

              Momchil_Vt написа:
              Джантите са от алфа и имат леки надрасквания по тях, но не са удряни заваряни и разни такива, ибщо взето са в добро състояние, не са карани в България. Цена 200лв без гуми. Или бартер за такива от фиат 15" с доплащане от моя страна или някакви други 15ски.
              Интересуват ли те тези 15’ки с готини зимни гуми:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=55341

              Коментар


                #8
                Нищо против джантите ти колега, но моите 14ските са почти същите като тези а аз искам по-различни да са през лятото

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Джанти

                      Колега джантите са добри. Бих ги взел но не знам как ще стигнат до мен защото съм от Хасково.Аз имам и комплект 4бр. 15ки за Фиат 7Jx15Н2 ЕТ35 5лъча и са перфектни даже новобоядисани, но не мога да кача снимки защото не мога да ги преформатирам. Пуснал си една снимка с оригинална Фиат джанта, такива джанти имам 2 бр. ако трябва да свършим на някой.
                      djj

                      Коментар


                        #12
                        Колега прати ми снимка на твоите 15ски на momchil.v.t@gmail.com а инъчи става с ЕКОНТ да ги изпратя стига да ти харесват и да ги искаш. Поздрави

                        Коментар


                          #13
                          Пратих ти снимка на имеил ,а за еконт трябва да питам колко пари ще искат да ми ги доставят и ще си пишем
                          djj

                          Коментар


                            #14
                            up!

                            Коментар


                              #15
                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_22

                              Коментар

                              Working...
                              X