Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой Каква Кола Кара?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой Каква Кола Кара?

    Предложението ми е следното: Мисля че би било готино ако под името на всеки потребител, или по-точно под аватара да се изписва: Кара..../примерно Fiat Punto 97г. 55/Както е в доста други форуми. Друго което би могло да се направи е под името да се изписва "Ентусиаст"; "Кандидат Ентусиаст" :"Старши ентусиаст" Както е във форума на BMW да речем или както е при Lancia "Аматьор": "Професионалист" и тн.

    #2
    Мите междудругото на Алфа форума е много як. Доста добър дизайн има според мен. Би могло и тук да настъпят някои промени. Сигурен съм че си мислил по въпроса.

    Коментар


      #3
      Re: Кой Каква Кола Кара?

      Alexius написа:
      Предложението ми е следното: Мисля че би било готино ако под името на всеки потребител, или по-точно под аватара да се изписва: Кара..../примерно Fiat Punto 97г. 55/Както е в доста други форуми. .
      Аватара ми е достатъчен , поне ако си сложиш твоята кола

      Коментар


        #4
        Ok. Yellow_Flash_Colorz_PDT_19 И все пак нека и други се изкажат.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Re: Кой Каква Кола Кара?

            Mitko написа:
            Alexius написа:
            Предложението ми е следното: Мисля че би било готино ако под името на всеки потребител, или по-точно под аватара да се изписва: Кара..../примерно Fiat Punto 97г. 55/Както е в доста други форуми. Друго което би могло да се направи е под името да се изписва "Ентусиаст"; "Кандидат Ентусиаст" :"Старши ентусиаст" Както е във форума на BMW да речем или както е при Lancia "Аматьор": "Професионалист" и тн.
            Това е лесно. Ще ги добавя. А рейтинга поне при БМВ и Lancia се формира по броя на написаните мнения.
            Според Митко май е лесно

            Коментар


              #7
              Re: Кой Каква Кола Кара?

              Коментар


                #8
                РЕЙТИНГИТЕ СА ГОТОВИ!

                Коментар


                  #9
                  Хехехе Яката работа

                  Коментар


                    #10
                    Яко! Ще събирам за балканче
                    FIAT Tipo 1,4mi - EX
                    Alfa Romeo 146ti - EX
                    Alfa Romeo 156 2,4JTD

                    Коментар


                      #11
                      А емблемките как са свързани с броя постове?Иначе сега е супер - изглежда доста по-весела цялата картинка))
                      Alles in Ordnung

                      Коментар


                        #12
                        Колкото повече по-голям рейтинг.

                        Коментар


                          #13
                          Мисълта ми беше, явно са свързани 1:10, или само така ми се струва?А какво ще стане, като направим по 500+ поста?
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #14
                            mariobg и Mitko ще кажат

                            Коментар


                              #15
                              Идеята е много хубава, но мисля, че ще има хора, които ще почнат да пускат безмислени постове- колкото да си вдигнат ранга. Yellow_Flash_Colorz_PDT_34 . Поздравления към mariobg и Mitko Мислили ли сте си да направим няква страница във форума в която да качваме интересни снимчици? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                              Коментар

                              Working...
                              X