Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/заменям лети джанти с гуми 15. 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/заменям лети джанти с гуми 15. 4х98

    джантите са от фиат пунто спортинг мк2 искам да ги продам или заменям за 14 цолови поради факта че са тежки за този малак мотор които има,джантите са в добро састояние имат одрасквания със 6 летни гуми са 4 pireli p6 и 2 не сам ги видял кви са със доста голям граифер, пирелитата сас в доста добро састояние имат да карат както и другите 2 ,на джантите им иксма 400 лв със гумите ,заменям ги за 14 но задалжително да са 4х98 утре ще кача снимки на джантите ето как изглеждат даваите предложения намират се в пловдив за бартер важи обявата само в пловдив ако някои иска да ги купи в цялата страна
    Прикачени файлове

    #2
    мога да предложа бартер ама съм в Бургас.все пак ако си заинтересован пиши.

    Коментар


      #3
      Re: продавам/заменям лети джанти с гуми 15. 4х98

      sugarev написа:
      джантите са от фиат пунто спортинг мк2 искам да ги продам или заменям за 14 цолови поради факта че са тежки за този малак мотор които има,джантите са в добро састояние имат одрасквания със 6 летни гуми са 4 pireli p6 и 2 не сам ги видял кви са със доста голям граифер, пирелитата сас в доста добро састояние имат да карат както и другите 2 ,на джантите им иксма 400 лв със гумите ,заменям ги за 14 но задалжително да са 4х98 утре ще кача снимки на джантите ето как изглеждат даваите предложения намират се в пловдив за бартер важи обявата само в пловдив ако някои иска да ги купи в цялата страна
      Колега имам интерес къде мога да ги видя на живо от Пловдив съм.

      Коментар


        #4
        Колега тези харесват ли ти?14-ки 4/98 ет=28без забележки са,купени чисто нови през 2009г.от Стара Загора съм
        Фиат завинаги!!!!
        Фиат Типо-1.4 75кс.
        Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
        фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

        Коментар


          #5
          колеги извинето но не сам написал някои неща телефона ми е 0897 82 38 09 владо в пловдив живе

          Коментар


            #6
            колеги извинето но не сам написал някои неща телефона ми е 0897 82 38 09 владо в пловдив живея в квартал тракия

            Коментар


              #7
              колега с къв двигател си та са ти тежки
              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

              Коментар


                #8
                1.2 16 v

                Коментар


                  #9
                  ДЖАНТИТЕ СА ПРОДАДЕНИ ИЗТРИТЕ ТЕМАТА

                  Коментар

                  Working...
                  X