Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 ДЖАНТИ + 2ГУМИ=80лв 15-ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 ДЖАНТИ + 2ГУМИ=80лв 15-ки

    Продавам:2 джанти 15 и БОНУС гума - 195/50 R15джанти - 50 лв.(предишна цена 100лв)Гумата ще я дам бонос ако куповача се окаже сериозен (идеална е за резервна)тел.: 0897/885-824 - София.Джантите са прави не са правени с 8 дупки за болтове(стават на два размера на 98мм а другия май беше 100 и нещо)с фтулки на тях са на 58мм-главина,свалени от ПунтоИмам и две гуми тойо транпант-летни за 30лв(предишна цена80лв) 195/55 R15 всичко за80лв.
    Прикачени файлове
    Пунто 1.2 75 94г климатик SX

    #2
    Re: 2 ДЖАНТИ 15-ки=50лв

    zaxaxa написа:
    Продавам:2 джанти 15 и БОНУС гума - 195/50 R15джанти - 50 лв.(предишна цена 100лв)Гумата ще я дам бонос ако куповача се окаже сериозен (идеална е за резервна)тел.: 0897/885-824 - София.Джантите са прави не са правени с 8 дупки за болтове(стават на два размера на 98мм а другия май беше 100 и нещо)с фтулки на тях са на 58мм-главина,свалени от ПунтоИмам и две гуми тойо транпант-летни за 30лв(предишна цена80лв) 195/55 R15 всичко за80лв.
    ГУМИТЕ ПРОДАДЕНИ
    Пунто 1.2 75 94г климатик SX

    Коментар


      #3
      здравей, с какво ЕТ(офсет) са джантите? Пише го отвътре на тях! И ако знаеш колко горе долу тежи едната ще ми е полезно .
      "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

      Коментар


        #4
        Furious 155 написа:
        здравей, с какво ЕТ(офсет) са джантите? Пише го отвътре на тях! И ако знаеш колко горе долу тежи едната ще ми е полезно .
        Аз купих гумите от колегата вчера.Видях и двете джанти.В супер състояние са.Продавача е точен.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          здравей, с какво ЕТ(офсет) са джантите, и колко тежат че ми хванаха окото.
          темпра 1,9тд

          Коментар


            #6
            Furious 155 написа:
            здравей, с какво ЕТ(офсет) са джантите? Пише го отвътре на тях! И ако знаеш колко горе долу тежи едната ще ми е полезно .
            утре ще сляза до мазето да видя и ще пиша
            Пунто 1.2 75 94г климатик SX

            Коментар


              #7
              zaxaxa написа:
              Furious 155 написа:
              здравей, с какво ЕТ(офсет) са джантите? Пише го отвътре на тях! И ако знаеш колко горе долу тежи едната ще ми е полезно .
              утре ще сляза до мазето да видя и ще пиша
              Супер, че май точно тези 2-те ще ми свършат работа ! Мерси!
              "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

              Коментар


                #8
                Ето всичко е документирано
                Прикачени файлове
                Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                Коментар


                  #9
                  Супер! Къде може да дойда и да ги взема?
                  "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

                  Коментар


                    #10
                    Furious 155 написа:
                    Супер! Къде може да дойда и да ги взема?
                    КРАСНА ПОЛЯНА 2СРЕЩУ ТРАМВАЙИНОТО ДЕПО ВИСОКИТЕ БЛОКОВЕ ТЕЛ 0897 88 58 24АКО ИСКАШ МИНИ ДНЕСКА ЗАЩОТО УТРЕ ЗАМИНАВАМ В ПРОВИНЦИЯТА И НЯМА ДА МЕ ИМА А ПОСЛЕ СЪМ НА РАБОТА ДО КЪМ 20ч СЪМ В НАС ЗВЪННИ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ
                    Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                    Коментар


                      #11
                      ДЖАНТИТЕ ОЩЕ ЧАКАТ
                      Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                      Коментар


                        #12
                        zaxaxa написа:
                        ДЖАНТИТЕ ОЩЕ ЧАКАТ
                        Джантите продължават да чакат.НОВА ЦЕНА 80лв
                        Пунто 1.2 75 94г климатик SX

                        Коментар

                        Working...
                        X