Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за италиански автомобили в Люлин 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за италиански автомобили в Люлин 2

    Днес ходих там да погледнат предницата, че нещо потропва. Казаха ми, че носачите са заминали и предложиха да я отремонтират за 180лв. с техни части и половин година гаранция.Това, което искам да попита е, някой има ли впечатления от въпросния сервиз, читаво ли работят и заслужава ли си парите?
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    Тази цена ми се струва колкото за материалите-за двата носача.Питай за марката им!
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      Да, за двата става въпрос - материал+труд. За съжаление, пропуснах да питам каква марка са. Сетих се после, но не ми се връщаше.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #4
        На мен ми смениха носачите -локхиид по 75лв/бр и за труд 15лв/бр.Реглаж преден мост-15лв.Сервиз Ади95-Овча купел2.Не ми дадоха гаранция?!
        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

        Коментар


          #5
          Re: Сервиз за италиански автомобили в Люлин 2

          ivjordan написа:
          Днес ходих там да погледнат предницата, че нещо потропва. Казаха ми, че носачите са заминали и предложиха да я отремонтират за 180лв. с техни части и половин година гаранция.Това, което искам да попита е, някой има ли впечатления от въпросния сервиз, читаво ли работят и заслужава ли си парите?
          Забрави за този сервиз. Техните носачи ми се разтропаха точно след гаранцията, която и без това ми се вижда умрела работа. На въпроса какви са носачите отговора беше "италиански". Благодаря, повече там не стъпвам...
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            никога там за нищо на света аз изгорях с 100лв за носач и след седмица пак тропаше
            tipo1.6 ie 89

            Коментар


              #7
              ОК. Мерси! Нема да ходим там. И без това ми се стори несериозен "прегледа", при който диагностицираха повредата като "носачи".
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар


                #8
                Ходил съм в този сервиз и искат само да ти вземат парите!
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар


                    #10
                    Доста хора и от нашия форум реват от тоя сервиз
                    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                    Ventura garage

                    Коментар


                      #11
                      На всичкото отгоре наглеците редовно ми забиват флаери на скапания им сервиз като спра на паркинга на Арена или някъде из Люлин...
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        На всичкото отгоре наглеците редовно ми забиват флаери на скапания им сервиз като спра на паркинга на Арена или някъде из Люлин...
                        Ми щото има ефект, мамицата им. И аз така клъвнах. И аз бях там, и мен ме ремонтираха Май трябва като ида в хит и ги видя по колите да мина и да ги събера, м?
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #13
                          сервиз

                          това да нее сервиза срещу пощата /сега четах постовете Бягай от там /Или този на D&N какво ти прави колата та сменяш носачи купи си два носача -марката си избери тизад Била надолу срещу D&N има магазин на T&Ncar и може да отидеш дрещу Била има един сервиз - МММ -има Гуми за реклама /маслара/може да ти ги смениили за диагностика на Тунела има едно момче разбира от коли
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Не е Д&Н, него го откриха тия дни. Онзи е зад Вилаз и е крайно време да го закрият.
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #15
                              там ходих на диагностика и нищо не направиха.искаха ми 90лв за смяна на ангренажен ремък САМО ТРУД. вие преценете дали сте за там.за мен вече са история.
                              punto 1.2 16v sporting

                              Коментар

                              Working...
                              X