Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Арматурно табло - сваляне?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Арматурно табло - сваляне?

    Някой има ли идея как се маха арматурното табло.Мисля че бравите и бравото са същите като моето, така че някой може да го е свалял.Вчера ел. километраж не светна като дадох на контакт, преди също ми го прави това 1- 2 пъти и с леко почукване отгоре работата се оправя - кофти връзка явно.Но вчера се наложи да почукна по здраво за да светне пак и реших да взема мерки.Виждам че има шестограмно болтче в горната част, но все пак не ми се почва нахалост.....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    Ако имаш впредвид за демонтаж на километража мисля че ще е достатъчно да махнеш този винт който е горе в средата и ще можеш да го извадиш. Не ми се е налагало да го свалям ама така като го огледах май това ще е.

    Коментар


      #3
      Ми просто ми трябва да видя зад километража кабелите и жиците дали няма някъде слаби връзки, но това болче сякъш съм го свалял профилактично, но май се искаше още нещо...
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #4
        Дано ти помогне.

        Коментар


          #5
          Колега, и аз исках да сваля таблото веднъж заради километража(BRAVA), обаче видях голям зор най-вече с парното от лявата страна до прозореца и него трябва да свалиш имаш поне 6 болта на които се държи таблото.Аз се отказах!Успех!!!
          FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
          FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

          Коментар

          Working...
          X