Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фолио на задните стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фолио на задните стъкла

    Колеги имам две питания:знае ли някой място където могат да ми сложат фолио на задните стъкла и ако може без да си оставят ръцете???!!!другото ми питане засяга това - до колко % е позволено да се затъмнява прозореца на багажника?става въпрос за леко затъмняване не искам да приличам на Голфа /300кс/ /който е чел статията
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    аз направих запитване към КАТ и ето отговора да не се чудите ... ЗДВП Във връзка с Ваше запитване Ви уведомяваме, че не се допуска ограничаване на видимостта на стъклата, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им. Такова ограничаване на видимостта и намаляване на прозрачността се допуска само на стъклата на задните врати на леките автомобили при наличие на огледала за обратно виждане от двете страни на автомобила /чл. 105 от ЗДП/. NPP-KAT SDVR
    Madness Motorsport
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
    (")_(") signature to help him gain world domination.

    Коментар


      #3
      Тогава и щорите са забранени?Мисля че това зависи от настроението на КАТаджията.Едно приятелче го бяха спряли и го бяха накарали да махне лепенка от предното си стъкло (горната част на стъклото) тъй като пречела на видимостта (пречи да вижда кацащ самолет )

      Коментар


        #4
        КАТ е МАФИЯ!! То тва е ясно, но и аз съм решил да затъмня задното стъкло... пък куките да си ...ката да пробват да ме настигнат :P
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Anaboliy написа:
            КАТ е МАФИЯ!! То тва е ясно, но и аз съм решил да затъмня задното стъкло... пък куките да си ...ката да пробват да ме настигнат :P
            Ми то да те спрат за затъмнен заден джам не могат - няма как да го видят.Но ако те спрат за друго - бързо могат да се заядат за това ако няма за какво друго да се хванат.Струва ли си напражението всеки път като те спрат да не го видят за това да ти е тъмен джама и да не виждат другите какви каки натискаш отзад

            Коментар


              #7
              Sven написа:
              Място незнам, но можеш и сам да го направиш много е просто! Продават се ролки за по 3-5лв. на цървуленци или в някои магазин за авто аксесоари.Продавача ще то обясни как става. Резултата е много добър. За всички без задните странични мисля че е до 30% или 25 нещо такова, то придава зеленикав цвят на стъклото и пак затъмнява. При по голямо затъмнение нощно време почти нищо се невиди!! Наи добрия варянт е щора на ролка, слагаш си я на кората и когато ти е кеф си я вдигаш, има много хубави щори и придават хубав вид, по стилно по удобно и т.н....
              Не мисля че е по-красиво със щора на ролка.По удобно е да но нищо не може да се сравни с едно хубаво изчистено тъмно задно джамче + страничните задни.Създава доста уютна атмосвера отзад.А и изглежда по добре отвън с фолио.

              Коментар


                #8
                Във София карам постоянно със щора и я свалям само извънградско.До сега полицаите не са ми правили проблем.А предимството е че ако се заядът-просто я сваляш,фолиото неможеш.Аз бих се оправдал,че не искам някой наркоман да ми изтрагне колоните например!
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  аре сега някой да намери къде в закона пише думичката заден прозорец ? :D Не е забранен , значи могат да се хванат за палците точно за това

                  Коментар


                    #10
                    tzetzo_slavista написа:
                    Във София карам постоянно със щора и я свалям само извънградско.До сега полицаите не са ми правили проблем.А предимството е че ако се заядът-просто я сваляш,фолиото неможеш.Аз бих се оправдал,че не искам някой наркоман да ми изтрагне колоните например!
                    Принципно и фолиото можеш да свалиш.Но пък ако свалиш щората след като вече са те хванали няма да ти простят По същата логика ако караш с превишена скорост и пред тях намалиш няма ли да си вземеш акта Жорко е прав - не пише заден прозорец.Бусовете нямат изобщо, някой пикапи също?Има ли проблем за тях?

                    Коментар


                      #11
                      чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #12
                        Dedra 2.0 написа:
                        Принципно и фолиото можеш да свалиш.Но пък ако свалиш щората след като вече са те хванали няма да ти простят По същата логика ако караш с превишена скорост и пред тях намалиш няма ли да си вземеш акта
                        :D Да ,Но мисълта ми беше че като се хванат за това просто я откачаш,докато фолиото не можеш да си играеш да го лепиш и отлепяш!Просто със щора ми се вижда много по-невинно
                        Fiat Punto 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          Mescalin написа:
                          чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.
                          Ами КАТ могат да ти разрешат.Ако си ИНКАСО.Или ако им бутнеш достатъчно.Ако имаш документ че е така фабрично.Или ако им бутнеш достатъчно да ти "повярват" че имаш такъв документ

                          Коментар


                            #14
                            q

                            Dedra 2.0 написа:
                            Mescalin написа:
                            чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.
                            Ами КАТ могат да ти разрешат.Ако си ИНКАСО.Или ако им бутнеш достатъчно.Ако имаш документ че е така фабрично.Или ако им бутнеш достатъчно да ти "повярват" че имаш такъв документ
                            или ако имаш полицейска карта или министерски,парламентарен или съдебен пропуск.
                            селото се оказа точно в града

                            Коментар


                              #15
                              w

                              jorko написа:
                              аре сега някой да намери къде в закона пише думичката заден прозорец ? :D Не е забранен , значи могат да се хванат за палците точно за това
                              хумм,ти май имаше и на предния джам
                              селото се оказа точно в града

                              Коментар

                              Working...
                              X