Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава TD100 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава TD100 на части

    Продавам Фиат Брава TD100 на частиЗдрав двигател, турбо, интерколер и дрИмам калници, капак врати, почти всички пластмаси от вътрешната част на купето, перфектни.И много други.От София съм, работря и с куриерТел: 0877777725

    #2
    Малко снимки може ли да добием по ясна представа.По скоро ме интересуват пласмасите в багажника лявата и дясната кадето са говорителите и на задния праг от вътре зад водача.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Малко снимки може ли да добием по ясна представа.По скоро ме интересуват пласмасите в багажника лявата и дясната кадето са говорителите и на задния праг от вътре зад водача.
      Ще се опитам до края на седмицата да има и снимки защото колата не е при мен. Трябва да я докарам тези дни и ще я наснимам

      Коментар


        #4
        трети стоп състояние и цена на лс
        FIAT BRAVA 1.6 16V 1996

        Коментар


          #5
          Milenski написа:
          трети стоп състояние и цена на лс
          Спукан е колега, съжалявам

          Коментар


            #6
            Ето и частите които са ми налични в момента.Казанче за чистачкиСреден панел CD, Духалки, ПарноДесен стопЖабкаБарчеГорна централна духалкаКилометражГорна кора на двигателПодкалник заден десенПодкалник преден (страна??)Пепелник преденЗадна страна на стоповеЦентрален въздуховод на филтърТопка скоростен лостЖабка - ляваMеталното рамо от предното моторче на чистачкитеЖабка - горна дяснаВолан - коженABSЧистачка - заднаМоторче за чистачки - ЗадноСервоПраг - заден вътрешен ляв ПВЦКазанче за антифризЖило на газтаПлафон на задна броняКапак за бушони при двигателяAIRBAG ЦентралаМаншон за ръчна спирачкаДръжки за отваряне - вътрешни 3брТабло бушони - вътрешноФилтръ кутия - долна частПепелник - заденПомпа за съединител - вътрешнаКазанче за хидравликатаТампон на двигателя - доленТампон на двигателя - страниченТампон на двигателя - Горен Помпа за съединител - външнаКапачка за резервоарКапачки за колони - задна кораКапак за резервоарИнсталация

            Коментар


              #7
              ре

              Коментар


                #8
                Цена за моторчето на задната чистачка? Дръжка за предна лява врата със всички лостчета и механизма за който е захваната вътрешната дръжка пак на предна лява врата
                Fiat Brava EL 1.9TD

                Коментар


                  #9
                  1

                  Контактите -четириполюсните-на задната врата-двете части ако са изправни и цена?
                  Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                  Коментар


                    #10
                    STT написа:
                    Цена за моторчето на задната чистачка? Дръжка за предна лява врата със всички лостчета и механизма за който е захваната вътрешната дръжка пак на предна лява врата
                    Имаш лично колега

                    Коментар


                      #11
                      Re: 1

                      кроко61 написа:
                      Контактите -четириполюсните-на задната врата-двете части ако са изправни и цена?
                      Колега не знам кои са тези контакти. Ако имаш възможност можеш да доидеш на място и да ги сваля.

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар

                          Working...
                          X