Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Grande Punto вече и в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Grande Punto вече и в България

    Ценова листа:http://www.auto-press.net/downloads/...o_13.01.06.xls
    Типо 1.6

    #2
    преди седмица видях едно сребристо добре изглеждаше
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз разглеждах тъмно синьо металик - невероятно изглеждаше. Част от седалката е свелосиня и централната конзола също. Аудиото е Блаупункт. Има много място зад волана и за пътниците отзад, макар външния габарит да създава усещане за по-малка кола. Ако някой е гледал колата на снимка, да знае, че цветът се различава от този в проспектите. На живо е просто блестяща.С две думи - възхитен съм!
      Брава 1.6 16V ELX
      Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

      Коментар


        #4
        колата е красива, спор няма, ама може ли на таз красавица да няма по-голям двигател от 120к.с. и то дизел то това като предното пунто.. най силно беше хгт-то - 130к.с. май много високо дигнаха летвата с мк1 гт-то... така не се печелят клиенти /справка форд фиеста ст е над 200к.с. и т.н./. срамота, като се знаят италианските традиции в моторния спорт съм просто без думи!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Колеги, тази ценова листа никак не е нова - аз я имам в нас от преди нова година Освен това най-силния двигател в момента е на "Grande Punto Sport" - 1.9 Мултиджет с 130к.с., версия само с 3 врати, 17" джанти, спортно окачване, фини прагове, спойлер над задното стъкло, спортен накрайник на успуха, спортен салон и т.н., но той не се предлага у нас, засега предполагам заради цената Ето как изглежда Снимки: "Ауто Италия"По-късно през 2006 година се очаква и версия "Abarth" с 1.6 Турбо мотор и 180к.с. П.П.А "Ford Fiesta ST" е ни повече, ни по-малко от 150к.с. (2.0-16v) :P

            Коментар


              #7
              180 - ето това вече е приказка :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X