Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Широкоформатен печат и реклама, нестандартни изпълнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Широкоформатен печат и реклама, нестандартни изпълнения

    Казвам се Пешо и съм само оператор на широкоформатните принтери Като дейност става дума за изработване на всякакъв вид широкоформатна реклама от типа на билбордове, трансперанти, стикери и друго, върху почти всяка медия, която се сетите (винил, текстил, PVC, хартия) плоскопечатна машина за печат на коматекс (симона), пенокартон и други. Широка гама от от довършителни операции като частично или цялостно брандиране на автомобили, баничарки, бусове и др. по готов проект или тука изработен; нестандартни изпълнения - табели с нестандартна форма, брандиране на щандове, стилажи и др. Собствени монтажни помещения, от дизайн до предаване на поъчката - всичко на едно място, възмойност за работа и в провинцията (?!) при специфични довършителни операции. Местообиталище - София))P.S.: Фирмата в коалиция (на едно място сме) с много добре обурудвана офсетова печатница, възможност и за експонация на филми, директно върху офсетови плаки (CTP), имам и познати по фирми за съжсем нестандартни изпълнения, ма за условия там не съм много сигурен как е))))За повече инфо на ЛС или 0886200011

    #2
    Колега ! в Билбордпринт ли си ???дай да се "съюзим" и да направим стикерите и т.н. като хората ! аз също съм в "рекламата" но плотера дето ползвам няма бяло мастило и не става читава подложка. А систамата с Явор от Хасково а малко сложна... Готов съм да ти предостава файловете на стикерите и всички материали с който разполагам, може да мислим и нов десигн и прочие...
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    Коментар


      #3
      Да, точно там)))Ми кажи какво може да се уговорим, аз на Митко му пуснах една идейка вчера, ма днеска мернах, че има бизнес тема и реших и аз да се впиша.От мен няма никакви проблеми, и имаш пълно съдействие

      Коментар


        #4
        Колегата е без грешка !

        Коментар


          #5
          Хайде професионалистите да направят нещо моля със стикерите...Че аз доста зор виждам най-вече какво да кажа на хорат, които искат а аз не мога да направя малки количества, а пък големите - трябва да ги финасирам и да чакам незнайно докога да си взема парите...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Хайде професионалистите да направят нещо моля със стикерите...Че аз доста зор виждам най-вече какво да кажа на хорат, които искат а аз не мога да направя малки количества, а пък големите - трябва да ги финасирам и да чакам незнайно докога да си взема парите...
            от стикерите дето направих би трябвало да има още и в Митко и в Блонди !!! при мен има иколо 20’ тина още. За сведение за Варна заминаха преди време бая бройки и колегата от там пое ангажимента да ги раздаде на местно ниво.Предложил съм на ръководството на клуба да се изработи нова визия на клубния стикер. За сега се "втасва" от страна на клубните деятели .... предполагам разбиращ какво имам предвид. Докато не се избистри ще има ли стикер.. ще се плаща ли .... за членовете ще е един ли .. за другите друг... не подхващам нищо повече по таз тема. Преставам до тук че ще изпадна силно оффтопик.
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              Бубачкото сменя работата в момента, както се разбра, който е чел темата до тук, работех в билборда, ма вече невръзките там остават, така че стикери пак ще има от мое име, който е останал доволен от качеството.Сега само да стъпя стабилно на новото място и ще обадя за нови допълнителни оферти, аз вече действам по няколко за мяна си работата е пак в 99% същата сфера, ма по-гот Поздрави на всички

              Коментар


                #8
                Брех, що се махна от Билборда бре? Не е ли добре там? Щото и аз бачкам, в сферата на рекламата и печата, и освен връзките в билборд, имам и на много други места, където, предлагат също чудесно качество, на много по-ниски цени!

                Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

                Коментар


                  #9
                  Бубачкото отново е на линия в тази фирма, само че вече в офиса във Варна.Аз само да си кажа. :D Их ма и фирма, няма отърване от нея Поздрави на всички

                  Коментар

                  Working...
                  X