Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фиат пунто 1.7 TD 98г на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фиат пунто 1.7 TD 98г на части

    Продавам фиат пунто 1.7 TD 98г на части. пунтото е с четири врати хидравлика климатик има удар от ляво огънати са двете врати и прагът всичко друго е здраво . колата се намира в Ямбол. тел:0896769993. още не съм започнал да я разглобявям до 2-3 дни ще започна ще пусна и снимки.

    #2
    Ето и снимки след катастрофата ако някой се интерисува от нещо конкретно ще му пусна снимки.http://alfa.kachi-snimka.info/images...266861049m.jpg

    Коментар


      #3
      Имаш Л.С.
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #4
        Има един датчик за климатика, някъде по тръбите близо до радиатора. Имаш ли го оцелял?

        Коментар


          #5
          ves1 написа:
          Има един датчик за климатика, някъде по тръбите близо до радиатора. Имаш ли го оцелял?
          Колега със сигурност е оцелял но първо ще трябва да го открия къде е и тогава ще ти пиша за да не говоря напразно

          Коментар


            #6
            ОК, аз ще го снимам и ще ти пратя снимка.

            Коментар


              #7
              Колега, можеш ли да ми дадеш цена за задната чистачка с цялото рамо (без моторчето), и за таблото с уредите ако е със оборотомер и снимки ако може.
              FIAT PUNTO 1.2 ELX 1995

              Коментар


                #8
                Djimi написа:
                Колега, можеш ли да ми дадеш цена за задната чистачка с цялото рамо (без моторчето), и за таблото с уредите ако е със оборотомер и снимки ако може.
                Колега задната чистачка вече е запазена, а за таблото 25лв. ме устройват, снимка в момента нямям но намерих такава на същото в добро състояние е така че ако си навит пиши. Само да уточня моето Пунто е дизел а твоето виждам е бензин и не знам дали нямя да излязат някякви разлики.http://alfa.kachi-snimka.info/images/opt1267110975y.jpg

                Коментар


                  #9
                  Колега има6 ли кора за задна дясна врата и крик ?
                  преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                  Коментар


                    #10
                    Ето какво ми трябва.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Колега ова кадето си ми снимал май до сега не го съм виждал но и не съм гледал много сериозно. ще огледам точно за него и ще ти дам окончателен отговор

                      Коментар


                        #12
                        Интересува ме термостат, цена и ако е удобно снимка на детайла.

                        Коментар


                          #13
                          ph140 написа:
                          Интересува ме термостат, цена и ако е удобно снимка на детайла.
                          Колега термостата го давам за 20лв. но снимки в момента не мога ще ти ги пратя на лично когато ги направя

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Колега интересувам се от алтернатора, каква марка е, колко ампера е. Ако може го снимаш и по точно едно листче на него на което е написана марката и няколко номера. Интересуваме 12-цифрения и един друг, който започва с А три цифри и после I и съответно волтажа и ампеража. И евентуално каква цена му искаш, възможно ли е да го пратиш по ЕКОНТ до София.
                              FIAT PUNTO 1,7TD ELX

                              Коментар

                              Working...
                              X