Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ходете в Радиал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ходете в Радиал

    Колеги горещо ви препоръчвам да не ходите, особено в тоя на Сточна гара.Преди 2 дена си купих от тях летни гуми. Имало и безплатен монтаж.Наредих се на опашка от 5 коли. След 40 минути на нито една от тях не започнаха монтажа. За сметка на това предреждаха мутрафони с джипове и аудита.Отидох и дигнах скандал в магазина. Отговориха ми че са ВИП клиенти и минават с предимство, въпреки че не са закупули гумите си от тях. Теглих им една майна, запалих колата и изчезнах.Допълнително ме впечатлиха с некомпетентни съвети и пренебрежително отношение.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Re: Не ходете в Радиал

    zgabrovski написа:
    Колеги горещо ви препоръчвам да не ходите, особено в тоя на Сточна гара.Преди 2 дена си купих от тях летни гуми. Имало и безплатен монтаж.Наредих се на опашка от 5 коли. След 40 минути на нито една от тях не започнаха монтажа. За сметка на това предреждаха мутрафони с джипове и аудита.Отидох и дигнах скандал в магазина. Отговориха ми че са ВИП клиенти и минават с предимство, въпреки че не са закупули гумите си от тях. Теглих им една майна, запалих колата и изчезнах.Допълнително ме впечатлиха с некомпетентни съвети и пренебрежително отношение.
    типичнои в Диана е такавчера даже една торба не ми дадоха, макар че бяхме купили гуми за 500 леваи един дъртак се изцепи да сме си платили по още 1 лев за торбаи то защото гумите били нови и нямало да изцапат колата
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Има една връла проклетия, която такива хора напълно заслужават: "Цел живот пари да си немат!".
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        за Радиал не съм съгласен ,шефовете там са ми приятели и общо взето дисциплината е на ниво за Вип клиентите е вярно обаче .А за некомпетентните мнения абсолютно не бих се съгласил,защото там са едни от най добрите гумаджии с постоянна клиентела и т.н. без да им правя Реклама.Просто трябва да питате правилния човек ,а не младоците на криковете p.s.като се има предвид ,че едно от момчета е фен на фиат счупил е 2 бравота от каране и доскоро беше притежател на едно от най -красивите ГХТ-а в София .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          tomazo написа:
          за Радиал не съм съгласен ,шефовете там са ми приятели и общо взето дисциплината е на ниво за Вип клиентите е вярно обаче .А за некомпетентните мнения абсолютно не бих се съгласил,защото там са едни от най добрите гумаджии с постоянна клиентела и т.н. без да им правя Реклама.Просто трябва да питате правилния човек ,а не младоците на криковете p.s.като се има предвид ,че едно от момчета е фен на фиат счупил е 2 бравота от каране и доскоро беше притежател на едно от най -красивите ГХТ-а в София .
          Кажи му за форума като стане дума за гуми ще разчитаме на него тогава :D Италианка караш, няма нужда да те учим на мафия :D
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            той вече не кара италианка ,защото я продаде на мене ! но определено за гуми може да се разчита ,вносители са на Тойо и съм много доволен ...
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              но определено за гуми може да се разчита ,вносители са на Тойо и съм много доволен ...
              А на 15-20% отстъпка клубна може ли да се разчита ?

              Коментар


                #8
                jamie написа:
                tomazo написа:
                но определено за гуми може да се разчита ,вносители са на Тойо и съм много доволен ...
                А на 15-20% отстъпка клубна може ли да се разчита ?
                не мога да отговоря на този въпрос .но не пречи да питам 15-20 % е доста голяма отстъпка по принцип ,но не съм запознат с нещата ,знам за някакви абонаменти и т.н. ще питам дали е възможно. според мен е безсмислено дори защото ,има фиат клуб регистриран и т.н. и нещата когато са официални придобиват друг хакартер !!
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  И на мен ми се е случвало да ходя в този Радиал! Понеже ми е доста близо до нас, затова след няколко издънки чат-пат, като няма хора ходя. Случвало ми се е да се проявявам, като невим там-демек половин час не виждат, че съм там и никой не идва да пита, какъв ти е проблема, а пък всички са заети, кого да питаш!? За старата кола бях купил една джанта, че старата бе ужасно ръждясала. След време се оказа, че джантата е ужасно сплескана от вътрешната страна (окръжноста от вътрешната страна). Викат ми "абе виж, колко е сплескана тая джанта"! Аз им казах, че те са ми я продали преди време и, че тази гума все отзад я карам и е трудно да я деформирам така и то няколко сантиметра над борда... Друг път така ми вулканизираха една гума, че и излезна балон след седмица...Заключение: мърлява работа, ама като все е пълно с клиенти на, кого ли му пука?!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Аз лично пък съм много доволен от Диана в Люлин, моного учтиви, разбират си от работата пък и цените на гумите са добри, а и аз ползвах някаква отстъпка към 10%
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      blader написа:
                      Аз лично пък съм много доволен от Диана в Люлин, моного учтиви, разбират си от работата пък и цените на гумите са добри, а и аз ползвах някаква отстъпка към 10%
                      и аз, но на Околовръстното - 15% :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        На околовръстното-всякакви услуги на ниски цени
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          Я кажете как го правите този номер с отстъпките, уе
                          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                          Коментар


                            #14
                            vesko написа:
                            Я кажете как го правите този номер с отстъпките, уе
                            аз имам познат
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X