Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.8 16в на части-Промоция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.8 16в на части-Промоция

    Здравеите колега колата беше на моя приятелка,но за жалост срещна един блок.Колата е одарена отпред,но двигатела не е засегнат!!!Няма предни калници,предна броня,фарове,хаогени,и радиатори вс. друго по колата е налично...Малко инфо за колата:Червено Фиат Браво 1.8 16в с климатик,ел стъкла,ел огледала,SRS и централнои малко история на колата: Бравото ходихме да го избираме заедно с нея харесахме го и го взехме...Аз лично му смених:Съидинител комплект нов,масла,всички ролки и ремаци ама без компромис имам впредвит и тези на пистовите ремъци,всички филтри и гумите дори,но за съжеление откраднаха две от тях барабар с джантите,които бяха 15-ки оригиналните алуминиеви за модела,сега са само две...,но да се върнем към предишното и след тази операция девойката я покара точно 12дни и се подхлъзна на един завой и се спря челно в блока....Та ако имате интерес пишета ако ви е по-лесно ме търсете на 0896761191или на 0883354041-ПавелА сега едно списаче с частите поне за които се сещамПреддни амортисьори с пружини-60лв/брСамо амортисьори-40 лв/брШенкели с лагери-50лв/брпредни носачи-25лв/брдискове-25лв/брСпирачни апарати-35лв/брполуоска къса--40лв/брполуоска дълга-60лв/брзадни барабани-25лв/брзаден мост-120лвможе и по отделно моста по договарянезадни амортицьори-30лв/брЗа всичко останало ще се разбирам на лични или в темата или по тела,на който както му е удобноТова е засега............................................

    #2
    ветробрани да има
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Салон? Снимки ? Цена?

      Коментар


        #4
        предните седалки нестават,друго ако ти трябва

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            .

            Ако салона е като тоя на снимката и продаваш само задните подглавници пиши цена на ЛС и да ги отнасям
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1.8GT
            http://www.vbox7.com/play:0992d053
            http://www.vbox7.com/play:8677b62c

            Коментар


              #7
              Колега не е същия.

              Коментар


                #8
                Re: Продавам Фиат Браво 1.8 16в на части-Промоция

                интересува ме бобина46460582 цена?

                Коментар


                  #9
                  Копувайте колеги!!! Човека е коректен току що си купих десния стоп.П.П. Да се счита за UP

                  Коментар


                    #10
                    Колега оригиналните стелки стоят ли ти и в какво състояние са?Може и само шофьорската но да е здрава и ненакъсана.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Стелките не са оригиналните....За колега с бобината с кое ECO си ако си с Хитачи имам по 40лв на бройка

                      Коментар


                        #12
                        .;

                        stani_86 написа:
                        предните седалки нестават,друго ако ти трябва
                        Като не стават кви парички ще ми искаш за дръжките от които се сгъват при качване (лява и дясна). Дано разбереш за какво иде реч че както го обясних.
                        Fiat Bravo 1.8GT
                        http://www.vbox7.com/play:0992d053
                        http://www.vbox7.com/play:8677b62c

                        Коментар


                          #13
                          Колега ела и вземи седалките цели за 25лв комплекта,или по-точно къде да ти ги пратя...

                          Коментар


                            #14
                            утре ще ти пратя снимки на седалките

                            Коментар


                              #15
                              Говорителите във вратите здрави ли са и какви пари им искаш?

                              Коментар

                              Working...
                              X