Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преходник за радио за Фиат Брава/Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преходник за радио за Фиат Брава/Браво

    Продавам преходник за радио за Фиат Брава,Баво,цена 35лв,намира се в София,тел за връзка 0888 872 904-Петър или скайп Veterinarius86
    Прикачени файлове
    Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
    Fiat Brava 1.4 12V
    Fiat Punto 1.2i

    #2
    Мисля, че доста си го надценил. Тази тема виждал ли си я? http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...0&highlight=И после тук: http://k99bg.com/Default.asp?Operati...20FIAT%20BRAVA

    Коментар


      #3
      Хах,колега може и да си прав,но винаги бих го дал и за 25лв,само да ти кажа че винаги малко се поитересувай от нещата от къде са,разбираш ли.Този преходник е копуван чисто нов от представителството на Фиат за 60лв,ползван буквално 2 месеца и дори няма и драскотина.Ти ако имаш желание да го купиш ми кажи,ако ли не просто не ми пускай някви линкове.Забравил съм да напиша просто че е визможен коментар на цената,но естествено че поне 10лв ще му сваля...тъй че...ако има желаещи и търсят такъв това е просто ориентировъчна цена,не съм занел колко вървят,аз сложих цената на база това,което аз съм платил
      Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
      Fiat Brava 1.4 12V
      Fiat Punto 1.2i

      Коментар


        #4
        За да прочета обявата ти, значи наистина ме интересува нещо изгодно. Но цената ти ме стресна. А за това, че ти си забравил или изпуснал някой подробности не обвинявай мен. Обявата е това, което пише и не аз имам интерес да се интересувам от къде е, а ти да го напишеш да се знае. Спирам дотук. П.П. Да се счита за ъп.

        Коментар


          #5
          Вчера си купих същия от "Фиат - Пловдив" за 49 лв. На Пещерско Шосе 88.

          Коментар


            #6
            Аз моя го взех за 20лв заедно с преден декоративен капак имитиращ оригиналното радио от RAK
            Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
            2000г.
            Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

            Коментар


              #7
              chaki написа:
              Аз моя го взех за 20лв заедно с преден декоративен капак имитиращ оригиналното радио от RAK
              И замяза ли на оригиналното? Ако го бива ще е доста по-добро от това, което обсъждаме!

              Коментар

              Working...
              X