Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/заменям хубави джанти 14'

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/заменям хубави джанти 14'

    Здравейте.Продавам или по-добре да кажа заменям за 13’ 4 бр 14’джанти-такива като на снимката.Стоят много добре на автомобила.Не съм си играл да чистя,полирам и пудря.Всеки който има интерес,ше разбере защо Снимал съм само едната,която е свалена от колата (спукана гума)3-те са отлични,а тази на снимката е за изправяне (за моя сметка).Идеята да ги сменя (или продам) е,че искам Пунтото ми да е на 13’ както зиме,така и лете.Гумите които са на джантите ми-2 са доста добри,но 2 не ги хваля (едната е спукана).Бартер може за лети 13’ или железни с гуми.Цена-по договаряне.За контакти-тук или на skype- deepmind5.Джантите се намират във Варна.Офертата важи предимно за този район.ПоздравиП.П. Забравих да добавя размера-не съм сигурен,че дали са 4x98 или 4x100 (не съм напълно запознат тъй като от скоро я имам).Казвам не съм сигурен защото когато поставях 2-те ми 13’-ки влизат плътно на оста.Когато слагам тези-леко "хлопат".
    Прикачени файлове

    #2
    Такива по принцип се слагат на рено или пежо! Другия признак че не са за италианки е че нямат отвори за чоповете за центрирането на джантата!Какъв е размера на гумите? Изглеждат доста ниски а точно ниски 14ки ми трябват!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Executer написа:
      Такива по принцип се слагат на рено или пежо! Другия признак че не са за италианки е че нямат отвори за чоповете за центрирането на джантата!Какъв е размера на гумите? Изглеждат доста ниски а точно ниски 14ки ми трябват!!
      Гумите са 185/55/14.2 от тях са в доста добро здраве,една бива и една е пръсната както съм писал

      Коментар

      Working...
      X