Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.4 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.4 на части

    Fiat Tipo 1.4 /карб/ на части не е удряно, двигателят също се продава на части ( разглобен е )0887 128 930 , 0878 128 930

    #2
    Колега двувратка ли е и с кои фарове е тесните или широките .Дай още малко инфо или снимки .

    Коментар


      #3
      снимки ?
      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

      Коментар


        #4
        Колега джантите какви са и каква им е цената? Предварително ти благодаря.

        Коментар


          #5
          gastrit написа:
          Колега двувратка ли е и с кои фарове е тесните или широките .Дай още малко инфо или снимки .
          Колата е 90г с широките фарове- 5 вратка базово изълнение пастелено син цвят, не е оригиналния, защото е пръскана за освежаване преди известен брой години...окачването беше подновено (с носачи и др. от Ас Метал) точно преди да се спре от движение, нопроблема в тропането се оказа изгниване на купето в местата, където се захваща магарето ... и мотора можеше да си потегли самостоятелно, за това е и разглобена колата ( мисля че доста Типа от преди 92г може да имат проблем на същото място) т.е. някой ако търси цяло купе - определено мисля, че не става ...който се сеща друго, да пита ...

          Коментар


            #6
            sotir27 написа:
            Колега джантите какви са и каква им е цената? Предварително ти благодаря.
            Джантите са смес ... 13"2броя лети петолъчки с чисто нови гуми (3 дена карани) Pirelli P400 Aquamile 165/70R13 (всесезонна е гумата)и 2 броя железни джанти с гуми, които определено не стават...не съм им мислил цена за тях, защото още се чудя дали да ползвам пирелите ... (но все си мисля че ми е малък размера за другите коли)

            Коментар


              #7
              Колега интересува ме карбуратора читав ли е, т.е. дали е карана на газ и какво е състоянието на спирачната помпа ,можеш да пратиш цени на лични.
              FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
              FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
              FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
              HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

              Коментар


                #8
                Re: Fiat Tipo 1.4 на части

                Cartman написа:
                Fiat Tipo 1.4 /карб/ на части не е удряно, двигателят също се продава на части ( разглобен е )0887 128 930 , 0878 128 930
                Колега скоростната кутия читава ли е. Ако да ще ми кажеш ли цена

                Коментар


                  #9
                  Колега интересува ме съпротивлението за вентилатора на парното,пада се над краката на пасажера,точно зад жабката,без да се сваля може да се види,точно под нея е. Прикачвам снимки:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    vixata написа:
                    Колега интересува ме съпротивлението за вентилатора на парното,пада се над краката на пасажера,точно зад жабката,без да се сваля може да се види,точно под нея е. Прикачвам снимки:
                    Там трябва да е ...електрическата инсталация не е закачана ... не разбирам достатъчно от токове и затова не мога да ти дам точен отговор за него

                    Коментар


                      #11
                      трябват ми рамена за чистачки ама такива на които може да се слагат обикновенни чистачки а не само перцата , ако са ти такива направо казвай цена и да идвам да ги взимам
                      кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

                      Коментар


                        #12
                        darkveidar написа:
                        трябват ми рамена за чистачки ама такива на които може да се слагат обикновенни чистачки а не само перцата , ако са ти такива направо казвай цена и да идвам да ги взимам
                        Не се сещам какво имаш впредвид под обикновени чистачки ....имам рамена, не само от фиат, но това за обикновените чистачки ме озадачава, какъв отговор да дам

                        Коментар


                          #13
                          Колега от снимката ми трябва част номер 11, но ако смяташ че за толкова малко нещо не си струва да се занимаваш взимам и номер 12.
                          Прикачени файлове
                          Lancia Lybra 1.9 JTD LX - италиянския мерцедес

                          Коментар


                            #14
                            Deqn написа:
                            Колега от снимката ми трябва част номер 11, но ако смяташ че за толкова малко нещо не си струва да се занимаваш взимам и номер 12.
                            Не са разглобени вратите, но не е проблем да се разглоби.доколкото виждам по схемата, свръзките са същите като на модела с централното...

                            Коментар


                              #15
                              Ще го взема когато го свалиш, ако не вземе някой цялата врата.
                              Lancia Lybra 1.9 JTD LX - италиянския мерцедес

                              Коментар

                              Working...
                              X