Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Akumolator na Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Akumolator na Punto

    Zdraveite!Iskam da vi pitam, slu4valo li vi se e, da vi pada 4isto nov akumolator (na vtorata sedmica sled kato go smenixme). Ne govoriq za zimno vreme, ili studove, a za toplo vreme, ostavix si kolata na parking nqkolko chasa po-kusno mi beshe padnal akumolatora. ne e ot alarmata sus sigurnost. Vse oste ne sme otkrili ot kakwo e. no iskam da razbera, za da ne mi se sluchi pak i da me iznenada nepriqtno.Здравейте! Искам да ви питам, случвало ли ви се е, да ви пада чисто нов акумолатор (на втората седмица след като го сменихме). Не говория за зимно време, или студове, а за топло време, оставих си колата на паркинг няколко часа по-късно ми беше паднал акумолатора. не е от алармата със сигурност. Все още не сме открили от какво е. но искам да разбера, за да не ми се случи пък и да ме изненада неприятно.Моля те пиши на кирилицаМитко
    SeVerina

    #2
    Колко паднал? Успя да запалиш или не?Проверката за утечка е задължителна. Виж и тук
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      При мен се случи два пъти да ми залепи релето за подгревателните свещи.Колкото и нов да е акумулатора, при такъв ток едва ли ще издържи много минути - моя също не направи изключение След втория път леко мод-нах релето за подгрев така че да ми показва на лампата не само кога е ОК да се пали, ами и дали наистина към свещите отива ток. Говоря за дизел. Както вече ти казаха, първото нещо което трябва да се провери е евентуална утечка с уред.
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        колежке сверина

        Имал сам доста такива проблеми и те сварзани само с дизели.Така че 90%сам сигурен че караш дизел,освен ако не си забравила за няколко часа включени фаровете,(каси и далги),халогените,касетофона,нагревателите на задното стакло,плафона и авариините.Ако си забравила тея работи всичките накуп може. :D .закараи колата в сервиз да ти сменят релето за подгрева на свещите.Дано да сам прав и да сам ти помогнал. :D
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар

        Working...
        X