Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

части за уно турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    части за уно турбо

    -------------------------------------------------------------------------------- пласмасова врата за уно дебитомер 40 лв разпределителен вал 30 лв компутер 50 лв инжекцион 50 лв седалки 40 лв шибидах 30 лв стопове червени 30 лв комплект са решетка 15 лв контактен ключ със волана 25 лв предно стъкло 40 лв задно стъкло 20 лв задни странични стъкла по 10 лв gsm 0885178880четири бутала 20 лв задна тунинг броня 30 лв номера седи на нея интеркулер 30 лв
    Прикачени файлове
    само едно
    турбото да свисти

    #2
    Колега трябва ми бай пас.Ако имаш колко пари :D

    Коментар


      #3
      една снимчица на бронята и решетката ще може ли

      Коментар


        #4
        eTo
        Прикачени файлове
        само едно
        турбото да свисти

        Коментар


          #5
          а дали ще пасне на новата маска уно

          Коментар


            #6
            Колега напиши ми какво пише на компютъра на инжекциона и на запалването Ясно че е MICROPLEX

            Коментар


              #7
              А нещо като двигателчето , скоростите да имаме налично за продаване ?Това е Уното което доста време се продаваше в Мобиле , нали ?

              Коментар


                #8
                Glavata(TM) написа:
                А нещо като двигателчето , скоростите да имаме налично за продаване ?Това е Уното което доста време се продаваше в Мобиле , нали ?
                Аз имам двигател със скорости, продават се и отделно. 0887961884-Ники
                Uno Turbo RulZz

                Коментар


                  #9
                  Пускаш ли обяви за мотора и скоростите в Авто пазар , защото с едни приятели ходихме да гледаме 1 мотор от обява , та да не си същия човек.....Беше някъде в Надежда май....

                  Коментар


                    #10
                    Glavata(TM) написа:
                    Пускаш ли обяви за мотора и скоростите в Авто пазар , защото с едни приятели ходихме да гледаме 1 мотор от обява , та да не си същия човек.....Беше някъде в Надежда маи....
                    Не не съм пускал, по нета всеки само пита....обади се на ГСМ-а и ела да видиш мотора и скоростите, по нета няма да разбереш дали са хубави или лоши.....имам една торба части за уно турбо, ама тука в нета всеки само пита...давам ги почти на безценица...
                    Uno Turbo RulZz

                    Коментар


                      #11
                      Ок , само да ми кажеш дали имаш и инсталацията , че и тя ще ми трябва....

                      Коментар


                        #12
                        Аааа чакай .че още спя ..... трябват ми : мотора , полуоски , инсталацията , предни главини с апаратите и дисковете , евентуално и задния мост ..... а бе с две думи цялото без купето...... и този мотор дето го имаш има ли документи ???

                        Коментар


                          #13
                          Glavata(TM) написа:
                          Аааа чакай .че още спя ..... трябват ми : мотора , полуоски , инсталацията , предни главини с апаратите и дисковете , евентуално и задния мост ..... а бе с две думи цялото без купето...... и този мотор дето го имаш има ли документи ???
                          Е бате ти искаш цяло Уно без купето...аз имам инсталация, компютър и мотора със скоростите...ако те интересува 0887961884-Ники, мотора си има документи
                          Uno Turbo RulZz

                          Коментар


                            #14
                            здравйте

                            искам да питам тв купе на уното дето е снимано в темата продава ли се самото купе с раздувки и брони сичко и дали е изгнило да знам и кажете някаква цена
                            ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                            Коментар


                              #15
                              Re: здравйте

                              Iv4o_M написа:
                              искам да питам тв купе на уното дето е снимано в темата продава ли се самото купе с раздувки и брони сичко и дали е изгнило да знам и кажете някаква цена
                              Раздувките ги продаде момчето, а купето отиде за скрап. Иначе в тунинг фирмите в София вървят 80 лева на раздувка, т.е. за 4-те калника 240 лв.
                              Uno Turbo RulZz

                              Коментар

                              Working...
                              X