Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат брава 1.6 16 w

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат брава 1.6 16 w

    Продавам си хубавата колица тъи като повече не ми се кара фият и мисля да се върна кам старата ми марка а именно BMW.Колата е на 180000км,като само 20 000 е карана тук в България.За тея 20 000км сам и сменил почти всичко. 1-ремък ангренажен+ролките 2-съединител-притискател-лагер 3-ланда сонда 4-мап сенсор 5-бендикс на стартера 6-испарител ренцо ланди 7-гарне средно тъи като махнах катализатора и започна да реве а мразя това И т.н...... колата до скоро ми гореше много и след далги маки се оказа че ремака не е зацепен както требва и имаше прескочил зъб(или поне така каза маистора) :D Има климатик , ел,стакла , ел.огледала , ел.фарове, халогени , АГУ-Ренцо ланди с ланда контрол , лети джанти , аларма(Фантом 3)скачащ код , ел. отваряне на багажника с дистанционното , Mp3-SONY с колони на кората (не смятам да си ги взимам). За друго не се сещам.Ето и малко снимки за придобиване на представа(визуална) малко са грозни защото са правени от ериксон тел.
    Прикачени файлове
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    #2
    ха

    па забравих да ви оставя един тел. за вразка ако некои си хареса тая красавица :D Между другото колата е в Бургас.Тел;0885111138 Галин се казвам
    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

    Коментар


      #3
      Аиде още една снимка бонус
      Прикачени файлове
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        пак колко сам кух

        забравих да и лепна и цена;6500лв мисля че е добре,като за напално обслужена и подаржана кола.Е пак може и да се измисли нещо,макар и символично
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #5
          И година ако кажеш... :D
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            забравих

            96 година е колата юли месец
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар

            Working...
            X