Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценявайте нещата!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оценявайте нещата!

    Както се загатна в няколко от темите нещата за които си "вложил" и малко от себе си наистина са ти скъпи!Моята колица съм си я купил изцяло с мое участие и до последния лев-ето защо сигурно ми е толкова ценна-знам какво съм се жертвал за нея!!! Много се дразня на такива хора където всичко им осигуряват (не че им го дават на готово-а за това че незнаят какво имат) и няма проблеми!Аз моята колица си я пазя като себе си, а те трошат без да им е гадно!Като мина през някаква дупка и яко изтресе винаги ми се свива сърцето-защото знам и оценявам нещата!За това като "голфаджията" е засекъл колегата и си е счупил нещо от колата и си представих все едно на мен ми се случи и ми стана много гадно!Може би ако имах бентли (или нещо аналогично) нямаше да ми е толкова гадно -причините се ясни!!!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Ха - на 100% подкрепям!!!Колата съм си я купил за 2100 лв. преди вече почти 6 години - като знам, че и последният лев за нея съм го изкарал с двете си ръце и глава, наистина ми е много скъпа - не е само това - сам съм тичал и по митници, и по майстори, трепал съм се да търся разни елементи на хиляда потайни местенца, но и тя много пъти ме е спасявала и винаги с нея съм се чувствал като във втори дом - комфортно, уютно и приятно - може би затова ми се разваля по-рядко - винаги съм я гледал с любовЗатова винаги ми се е свивало сърцето и ми е било криво, ако нещо не й е наред - без нея не се чувствам достатъчно сигурен и отворен към светаКолкото до онези, на които ’мама и тати’ им снасят всичко наготово - сигурен съм, че не могат да оценят какво означава да спестяваш и след доста време да си купиш нещо със собствен труд - удовлетворението наистина си заслужава!
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Напълно сте прави и Ви подкрепям, тъй като и аз сам съм си събрал паричките за моята кола!Тия дена ще се постарая и снимка да и кача под ника ми
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        Re:Оценявайте нещата ...

        Колеги ! И аз ви подкрепям 100% за написаното !!!Много се радвам,че срещам във форума хора с такива стойностни разбирания-които и аз естествено -споделям!!! /не правя четки / :D Поздрави !!!
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          ако имаме много пари на готово не може да се оцени стойноста им
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #6
            Тези дето им идва всичко на готово не карат италианки. Карат Golf Yellow_Flash_Colorz_PDT_26

            Коментар


              #7
              Да ви кажа честно - като знам че на колата и има нещо съм направо по зле отколкото ако аз самия съм болен.Преди време ми се прецака датчика за развъртане на коляновия вал и колата се наложи да нощува в офиса(хем и камери има там) и пак не можах да спа. Тва е!
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                мойта я взеха родителите ми 92 година на 2000 км и се вкара в гараж до 98г.докато не им дадох зор да я взимам да я карам аз и от тогава до сега за 6 години 95хл километра съм и навъртял.Преди 6 месеца почнах да влагам в нея постепенно и стигнах до бая голяма сума,но пък за 6 години само бенз и масло.Но след като почнах лично да влагам пари аз в нея (за части и консумативи) бая ми се промени държанието към колата до преди това беше като бъги къде ли не съм я катерил постоянно седеше в над 4000 оборота.Ама отдавна съм спрял да я тормозя

                Коментар

                Working...
                X