Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2бр. нови лятни гуми 205/55/15 HANKOOK

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2бр. нови лятни гуми 205/55/15 HANKOOK

    Продавам 2бр. нови лятни гуми 205/55/15 HANKOOKгумите не са карани и са с дот --08 (за седмицата не мога да се сетя) , шарката е страхотна и ще кача снимки при първа възможност Wink0898560041 ; 0361-82320 ; skype: cocacabana2 - търсете Антон , гумите се намират в кърджали, ангажирам се да ги пратя и по куриер !цена: 200лв за двете.
    Fiat Marea 1.9JTD 110

    #2
    кажете колко да свалям ...
    Fiat Marea 1.9JTD 110

    Коментар


      #3
      zdr

      Ако искаш да ги продадеш.....Много!
      накладки съединители спирачни дискове! отстъпки за форума!!!

      Коментар


        #4
        Re: zdr

        mimo_ написа:
        Ако искаш да ги продадеш.....Много!
        колега, това е скъп размер и гумите са нови. стояли са без да са слагани... както и да е , някои знае ли кои коли могат да сложат такъв размер ? май обявата е за друг форум ?!!? благодаря предварително ! поздрави!
        Fiat Marea 1.9JTD 110

        Коментар


          #5
          Това е оригиналния размер гуми за Фиат Купе 2000 кубика, атмосферката. Аз съм точно с такива. В България наистина не е разпространен размера, но не е и неоткриваем.Успех, колега! Обявата ти е точно за тук
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            По мое лично мнение ако някой ще търси гуми втора ръка ще иска да са много по-евтини иначе си губи смисъла...Ако се поставя на твое място не бих ги дал за по-малко от 150 например, но ако ти дойде купувач по стар неписан закон не трябва да го връщаш Винаги е така...този който дава са му много, а този който взима са му малко
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Аз лично търся точно този размер, но няма как да дам толкова пари за гуми които не знам как са съхранявани.А и като си платя куриера...Обще взето ако не намеря прилично предложение до пролетта ще си взема нови на отстъпка и ддс. Връзват към 93лв.
              накладки съединители спирачни дискове! отстъпки за форума!!!

              Коментар


                #8
                170лв за двете ! ще кача снимки за по-заинтересованите!
                Fiat Marea 1.9JTD 110

                Коментар


                  #9
                  даи снимки де

                  Коментар

                  Working...
                  X