Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам я цялата или на части,крома 2.5 тди 95г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам я цялата или на части,крома 2.5 тди 95г.

    След челно-страничен удар продавам останалото от кромата.Мотор 2.5тди,климатрон /зареждан скоро/ кожа,лети и стоманени джанти.Исками се да я дам цялата и на некой автоморга,ако не се намери клиент за цялата пускам я на части.А между др.казвайте на кого ко му требва.Карал съм я 3г. и беше перфектна,много я галих и глезих.Даже се запасих с некой необходими части за нея /имам от некой по-2ва коплекта/
    Прикачени файлове

    #2
    Е не е толкова зле. Изглежда поправимо, стига да не е мръднал тавана и вратата, че имат такава склонност. Рогът пречупен ли е? Магарето здраво ли е или и то е пострадало?

    Коментар


      #3
      VET написа:
      Е не е толкова зле. Изглежда поправимо, стига да не е мръднал тавана и вратата, че имат такава склонност. Рогът пречупен ли е? Магарето здраво ли е или и то е пострадало?
      а ужас е,тавана м/у 2те врати одясно хлътна, в горния десен ъгал на предното стакло колоната нагоре,рогъ пречупен надолу,скъсана задна втулка на носач,магарето май и то е криво.Аве кофти,чак мойта врата се затвара по-зор от преди,пък дръгата жалатската.Бракувана е.Колер,маслен,климатик радиятори здрави напълно.Направо ми се плачеше,така си я вардих 1ва кла.Поне добре ми я платиха, да са живи и здрави Лев Инс.

      Коментар


        #4
        Много съжалявам колега . Всеки ще каже, че са големи мекици, но всъщност нарочно е направена така, че при удар купето да понесе максимална деформация, за сметка на живота и здравето на пасажерите.Успех с новата

        Коментар


          #5
          който пита джантите са такива
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            аре колеги дайте предложения некой не иска ли нещо.

            Коментар


              #7
              колата беше глезена многои въобще не беше напъванаколегата много я гледаше, ама много
              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

              Коментар


                #8
                Колега, водният радиатор здрав ли е? Ако да колко му търсиш? И колко я даваш цялата?

                Коментар


                  #9
                  колега дай цена за ляво огледало(с ел прибиране ли е) и задна чистачка и багажника на тавана

                  Коментар


                    #10
                    nasko80 написа:
                    Колега, водният радиатор здрав ли е? Ако да колко му търсиш? И колко я даваш цялата?
                    ами от 4те радиатори,баш водния е счупен,ма точно пласмасата каде влиза маркуча в него към водната помпа мисла.Ако ти върши раб.можем да се разбр.,да си направиш от 2 в 1 питата е здрава.Кажи неква цена за цялата която те устройва.strajaro огладалата са ел.отвсякаде настройка,подгрев и прибиране.Даже на лявото е датчика за вънжна тепер.Ми за цифрата ше се разбер.по-скайпа.Поздрави на всичи и питайте за др.части.От някой имам по 2ва коплекта.Предни амортис. /НОВИ/ ,гарнета от край до край ВАЛКЕР,табло за старата и новата крома,парно-радятор,мотрчета секви,съединител 2ва бр.накладки нови,карета с главини и мн.др.

                    Коментар


                      #11
                      колеги казвайте, койт кадет знае морга за италянски коли да пита аз си плащам комисионна.Драскайте тук или на скаипо. Аре лек и успешен ви ден.

                      Коментар


                        #12
                        strajaro написа:
                        колега дай цена за ляво огледало(с ел прибиране ли е) и задна чистачка и багажника на тавана
                        извинявай че не писах,имам 2ве огледала с корубите и захватите и на едното работ.моторчета др.забрайх как са, моа да ти ги дам на 20ка.Задната чистачка рамото ли ти требва или ..? На мойто рамо едното захтаче най-долу му е счупено крачето от едната страна каде държи перото /гумата/ инак пръска и върти.Аре инего за 20ка.Пък багажника го зех на 50ка ма ше ти го дам на 40.Пиши как е.

                        Коментар


                          #13
                          Аре колеги който намери каде да я дам цялата ше има и комисионна.Помагайте пак,че ми е жал да държа новата навън.

                          Коментар


                            #14
                            джанти

                            Колега даи цена за летите джанти 14" ли са?

                            Коментар


                              #15
                              Re: джанти

                              angus написа:
                              Колега даи цена за летите джанти 14" ли са?
                              ми цена нз.ма са 15ки.Инак моа да ги бартеросам за 4 стоманни с размери Централен Отвор-65---PCD-4x114,3mm цолажа после ше кажа.Ма таз дето я имам ми изглеждаже на 14ка.

                              Коментар

                              Working...
                              X